6 sezon Teen Wolf ujawnia imię Szeryfa Stilinskiego!

Rodzina Stilinski jest bardzo tajemnicza, z czym wiele osób może się zgodzić. W 06×03 dostaliśmy informację, na którą wyczekiwało mnóstwo fanów, oprócz wyczekiwania na imię Stilesa – imię Szeryfa.

Dowiedzieliśmy się, że ojciec Szeryfa, Elias, był kiedyś inżynierem armii i żyje kilka miast od Beacon Hills w domu opieki. Nawet te skrawki informacji, chociaż mogą wydawać się nieistotnymi na tle innych problemów, są ekscytującym odkryciem. Stiles posiada żyjącego krewnego – dziadka! Dlaczego nigdy wcześniej o nim nie wspominano?

Odpowiedź na to pytanie przyszła do nas całkiem szybko. Gdy Elias odzyskał świadomość mogliśmy zobaczyć jego prawdziwe oblicze. Zobaczyliśmy złośliwość, gniew i bezwstydną okrutność. Następnie dowiedzieliśmy się, że był on fizycznie obraźliwy dla żony Szeryfa oraz samego Stilesa. Oczywiście nie licząc Szeryfa, który jak wspomniał i pokazał swoją bliznę z dzieciństwa, która znalazła się na jego ramieniu przez ojca. Wyjaśnia to, dlaczego Stilinski nie chciał, by Scott rozmawiał z Eliasem. Pomijając to, Elias jest następną wskazówką do odkrycia czym do cholery jest Stiles.

Na pewno jest to ekscytujące, może też trochę smutne, ale prawdziwą rewelacją jest to, gdy Elias zwrócił się do syna ujawniając pierwsze imię Szeryfa Stilinskiego jakim jest Noah.

Linden: Noah Stilinski. Nie utrzymuję sekretów za dobrze, a ten był ciężki do zatrzymania. Tak wiele ludzi pytało… więc, taa. Noah.

Znalezione obrazy dla zapytania sheriff stilinski

To pytanie było zadawane przez fanów od lat. Nigdy nie znaliśmy pierwszego imienia Szeryfa, jednak wciąż nie znamy imienia jego syna, Stilesa. Jest to banalna informacja w porównaniu do wszystkich rzeczy, których się dowiedzieliśmy, zwłaszcza, że imię Szeryfa nie sprowadzi Stilesa z powrotem, jednak wobec fanów, którzy spekulowali na ten temat tak długo, wciąż jest miło nareszcie mieć ten element układanki.

CO MYŚLICIE O UJAWNIENIU PIERWSZEGO IMIENIA SZERYFA STILINSKIEGO?

-Wolf

This article has 12 Comments

  1. Szeryf mówił, że imię Stlesa to panieńskie nazwisko jego żony. W 6/3 (gdzieś tam) widniało nazwisko Claudia „Gajos”, więc WRESZCIE wiemy jak ma na imię Stiles! Dlaczego nikt nie poruszył tego tematu?!

    1. Bo na karcie bibliotecznej z 5 sezonu pierwszą literą jest „M”, natomiast wskazówką do imienia mają być gryzmoły Lidii Martin „mischief”. Ponadto, na anglojęzycznych stronach piszą, że to panieńskie nazwisko nie matki a kogoś z dziadków.

      Pozdrawiam,

        1. 90% wiedziała już od miesiąca a wczoraj była akcja na Twitterze TeamMietek. W dodatku Will napisał ile będzie mieć liter to imię, więc 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.