AKCJA URODZINOWA DLA DYLANA O’BRIEN!!! – Zmiana hasztagu!

Urodziny Dylana są 26 sierpnia. Więcej informacji jest zawarte w tweecie powyżej!

E-mail:

paulagodzwon@wp.pl

Akcja urodzinowa na Twitterze: 

Akcję organizuje grupa https://twitter.com/DylanOBrienPOL

Może to wyglądać tak: Bierzecie kartkę, piszecie życzenia urodzinowa dla Dylana od Polskich fanów, robicie zdjęcie i wysyłacie na e-mail podany powyżej. Następnie wysyłacie tweety pod powyższym hasztagiem. Możecie również nagrać filmik i powiedzieć na nim życzenia. Pomysłów jest wiele! Jeśli macie jakieś wątpliwości piszcie na grupę  https://twitter.com/DylanOBrienPOL   lub w komentarzach pod postem! – Wolf

Hasztag okazał się być za długi, dlatego aktualizuję posta!

 

This article has 6 Comments

  1. A jak by tak zrobić filmik z życzeniami coś w stylu Happy Happy Birthday Dylan złożony z filmikami od fanów? Każdy mówi cztery krótkie słowa w jakiś oryginalny sposób 😀 Ewentualnie trzyma kartkę z napisem 🙂 Zdjęcie kartki jest ok ale co wrzucicie do filmiku, zdjęcia robione pewnie telefonem? 🙂 Jakość będzie słaba, lepiej było by to wysłać 😀 Mogę z tym pomóc ewentualnie z edycją filmików – znam się na tym 😀 W podpisie macie maila jak chcecie czekam na kontakt 😀

    1. Akcję organizuje grupa Dylan O’Brien Poland na Twitterze, do której jest link w poście. Możesz skontaktować się z tą osobą na maila również podanego wyżej. Chcieliśmy przekazać tę informację dalej. Dlatego wkleiłam zdjęcie z grupy i wyjaśniłam 🙂 Także proszę skontaktować się na mail paulagodzwon@wp.pl lub w wiadomości prywatnej do tego konta: https://twitter.com/DylanOBrienPOL. Nie my edytujemy film, a każda osoba wysyła zdjęcie lub film w indywidualny sposób. Jednak dziękujemy za propozycję!

  2. Chciałam się spytać ilu sekundowy może być film… W sensie ile najwięcej można dać, jeśli chce się złożyć życzenia w trochę inny sposób?
    Pragnęłam wymyślić jakąś piosenką i zagrać na pianinie, oraz zaśpiewać, jeśli mi się uda, więc chciałam wiedzieć 😀

    1. Film jest dowolnej długości. Trudno przewidzieć ile osób wyśle życzenia. Może być tak, że będzie trwać 10 min albo nawet 2. W trochę inny to znaczy? 🙂 Nie chcę sugerować w jaki sposób ma to być zrobione więc kreatywność mile widziana. Na pewno znajdzie się miejsce na twoje życzenia. Jednak przypominam: Wysyłać życzenia na e-mail podany powyżej w poście!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.