Bohater S04E10 – Scott McCall

maxresdefault

Scott McCall

W drugim głosowaniu, w którym wzięło udział aż 716 osób (!!!) Definitywnie wygrał Scott, główny bohater serialu Teen Wolf.

Scott żyje w Beacon Hills razem ze swoją mamą. Jest wilkołakiem alfa, a jego stado składa się z kitsune (Kira), kojotołaka (Malia), banshee (Lydia), człowieka (Stiles) i drugiego wilkołaka (Liam). Scott jest true alfą (dosł. tłum. „prawdziwą alfą”).

Przed ugryzieniem przez Petera, Scott był zwykłym nastolatkiem. Chorował na astmę, przez co każdy wysiłek powodował u niego napady choroby, problemy z oddychaniem i zawroty głowy. Stosował inhalator.

Jego ojciec (agent FBI) wyprowadził się od nich, gdy chłopak był dzieckiem. Niedawno wrócił do miasta i próbuje naprawić niegdyś silną, łączącą jego i Scotta więź. Nie wie o nadprzyrodzonych umiejętnościach syna.

Mellisa McCall, matka Scotta jest pielęgniarką w miejskim szpitalu. Z racji tego, nie zarabia wiele i ma problemy finansowe. Wie o nadprzyrodzonych umiejętnościach Scotta.

Scott ma najlepszego przyjaciela Stilesa, który pomógł mu odkryć kim jest i zawsze starał się przy nim być. Ma też dziewczynę – Kirę. Był też z Alison (córką łowcy wilkołaków), niestety ona umarła.

Scott jest czuły (czasem może wydawać aż nazbyt) i empatyczny. Ma zasady których bez względu na wszytko się trzyma. Z początku uważał ugryzienie i przemianę za przekleństwo i pomimo, że już o tym tak nie mówi, gdyby mógł wybrać pozbył by się daru.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.