Ciekawostka: imię Stiles’a

Od dawna wszyscy fani Teen Wolf zastanawiają się, jakie jest prawdziwe imię Stiles’a (dla niedoinformowanych – Stiles to jego pseudonim).

Wiemy, że jego imię jest trudne do przeczytania i bardzo nietypowe, co trener w odcinku S01E05 podsumował:

Zrobiliście mu krzywdę!

Z tego samego odcinka jednak, jesteśmy w stanie wywnioskować, jak Stiles może mieć na prawdę na imię.

Rozwinięcie newsa może zawierać informację, która wyjawiona teraz może zawieść niektórych fanów serialu.

Korzystając z przywilejów jakości HD, możemy zobaczyć:

Amerykańska część widowni TW, po zobaczeniu tego obrazka jednogłośnie rzuca:

Genim „Stiles” Stilinski

Jednak cały czas musimy pamiętać, że są to tylko przypuszczenia i producenci mogli sobie z nas po prostu zażartować, tworząc jedno z Easter Eggs (Wikipedia).

This article has 6 Comments

  1. Przypuszczenie, ażeby Genim było imieniem Stilesa zostało odrzucone już jakiś czas temu przez twórców serialu – powiedziano, że napisali cokolwiek, żeby tylko tam było. Co więcej, jakiś czas później twórcy oznajmili, że imię chłopaka jest polskie! Stąd reakcja lekarza w ostatnim odcinku: „nie wiem jak je wymówić, ani czy to właściwie nie jest literówka” 😉

  2. To nie jest jego imię, twórcy już o tym mówili. Jeśli jego imię jest polskie mogę się założyć, że to Stanisław i może dlatego nie potrafili tego przeczytać, a gdy przyszło co do czego po prostu nazwano go Stiles xd

  3. W filmie Teen Wolf z 1985 jest postać nazywająca się Rupert „Stiles” Stilinski więc nasz Stiles też powinien tak się nazywać 😉

    1. Tyle tylko, że serial jest (bardzo) luźno bazowany na filmie, więc to imię nie musi się zgadzać. Poza tym, Rupert nie jest imieniem ani polskim, ani aż tak trudnym do wymówienia dla Amerykanów.
      To tak jak z ekranizacją książki – nie jest ona najczęściej bardzo dobrze odwzorowana (np. w filmie ginie ktoś, kto w książce nie umarł, itp.).

  4. Wielokrotnie widziałam M. „Stiles” Stilinski. Skoro imię jest polskie, a Amerykanie uważają to za literówkę to może to być Marcin, a oni myśleli, że to Martin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.