Co się stanie w „Blitzkrieg”? SPOILER + zwiastun 6×08 !

Stado ma coraz mniej czasu. Pozostało tylko kilka odcinków serialu do przerwy, a wciąż nie mamy odpowiedzi na temat Dzikiego Łowu. Wydaje się jakby mieli więcej wrogów niż kiedykolwiek. Stado użyje niebezpiecznych środków aby odzyskać Stilesa.

Kończy się czas. Scott, Lydia i Malia decydują się wywołać kolejny sztorm w desperackiej próbie odzyskania przyjaciela. Czy rzeczywiście uda im się przejść przez portal do „więzienia” w którym przebywa Stiles?

To jeszcze nie jest jasne, ale tytuł odcinka „Blitzkrieg” może wskazywać na ich nowe podejście do sprawy. Słowo „Blitzkrieg” odnosi się do szybkiej i intensywnej akcji wojskowej. Zgodnie z Merriam-Webster oznacza „gwałtowną ofensywą niespodziankę od zmasowanych sił powietrznych i lądowych w ścisłej koordynacji” lub po prostu „wojna z wielką szybkością i siłą”.

W tym czasie młodsza załoga stada będzie miała do czynienia z innym wrogiem. Wydaje się, że Theo będzie przydatny we wszystkim bowiem posiada informacje na temat Pana Douglasa, ale oczywiście nie podzieli się nimi za darmo.

Liam, Hayden i Mason zawierają umowę z Theo w celu poznania prawdziwego planu Douglasa. Nauczyciel bowiem przejął moce Dzikiego Łowu dzięki czemu pozbył się Coreya w zielonej chmurze pyłu. Wygląda na to, że Liam będzie bardzo zdesperowany aby zgodzić się na którykolwiek z warunków Theo.

W drugiej części Beacon Hills, Szeryf Stilinski jest coraz bardziej przekonany do tego co powiedziała mu Lydia. W 8 odcinku próbuje odtworzyć tablicę dochodzeniową Stilesa. Mówi także żonie, że Stiles jest prawdziwy.
Poniżej możecie zobaczyć najnowszy zwiastun 6×08.


Źródło: http://www.ibtimes.com/teen-wolf-season-6-spoilers-episode-8-synopsis-released-what-will-happen-blitzkrieg-2473943

Ten artykuł ma 2 komentarzy

  1. Weźcie pod uwagę że tytuł odc. może nie odnosić się do działań Scota. Są jeszcze 2 możliwości.
    1) Łów przeprowadza atak taki jak w Cannan (czy jak to miasteczko się nazywało) i dochodzi do starcia.
    2) Douglas jest nazistą, a to oni pierwsi zastosowali „wojnę blyskawiczną”. Więc to i o niego może chodzić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.