Cody Christian…nago?

Fani Cody’ego trzymają jego stronę. Wideo naszego serialowego Theo, który pozuje nago do lustra wyciekło do internetu. Może być to sprawka tej samej osoby, która sprowadziła Lucy Hale piekło na ziemię, bo jej nagie zdjęcia też są w internecie. Jest ona siostrą Cody’ego w serialu Pretty Little Liars.

Jak tylko fani podłapali temat mówili że nie będą oglądać tego nagrania i rozpoczęli nowy trend w mediach społecznościowych #WeRespectYouCody

„Smutne jest to, że Cody zdobywa atencję ze złych powodów.
Wszyscy powinniście doceniać jego umiejętności aktorskie”

„Najpierw Lucy, teraz Cody. Proszę „A”,
daj rodzeństwu Montgomery przerwę”

 

„Cody Christian to niesamowity aktor, słodka, miła osoba
i wcale na to nie zasługuje. Nie udostępniajcie wideo.”

„Jeżeli jesteście fanami Cody’ego to wiecie jak się teraz czuje.
Proszę, nie pozwólcie rozpowszechniać się temu nagraniu i zgłaszajcie to!”

„Zostawcie Cody’ego w spokoju”

 

Pewnie większość interesuje jeden fakt – Czy to jest prawdziwe wideo czy nie?

Jest kilka za i przeciw.

Pierwszym z nich jest to, że widać jego twarz (ale z powodu jakości i cienia można polemizować).

Drugim natomiast, że ma na sobie tą samą bieliznę, co na innym zdjęciu.

Trzecim jest fakt, że słychać jego głos. Jego, czyli Cody’ego. Bez dwóch zdań.

 

 

 

 

 

 

 

 

Sam Cody nie skomentował jeszcze sytuacji, ale ktoś z jego otoczenia mówi:

,,Cody nie chce wychodzić z domu czy odbierać telefonów, nie mówiąc już o powrocie do pracy”.

 

Jakie są Wasze przemyślenia na ten temat? Co myślicie o osobach zajmującymi się upokarzaniem celebrytów?
Linku do wideo nie udostępniamy.

 

 

 

Źródła: Twitter, JustJared, Hollywoodlife

This article has 16 Comments

 1. Nie powinnysmy tego udostępniać ale Cody też nie jest bez winy. Po co to nagrywał? Po co to komuś wysyłał no bo sam tego nie dodał. Tak czy inaczej żal mi go..
  #RespectForYouCody

  1. Nie rozumiem takiego mówienia ,,po co to nagrywał i wysyłał komuś lub zapisywał”. Każdy MA prawo do nagrywania czego chce i nikt NIE MA prawa do udostępniania tego dalej ani tym bardziej hackowania czyjegoś telefonu. Za to można ponieść solidną karę nie mówiąc już o braku szacunku do osoby, która została przez to dotknięta, a jej prywatność naruszona.

   1. Jasne, że wykradanie prywatnych materiałów i upublicznianie ich bez zgody jest złe, ale na świecie nie brakuje gnojków. Cody jako aktor jest na takie ataki narażony bardziej niż przeciętny Kowalski, więc powinien też zachować szczególną ostrożność.

    1. Wiem ale to nie jest normalne hackowanie czyjegoś telefonu. Nie powinno tak być, że ma uważać bo ktoś może mu nagle to wykraść i się włamać, bo takie rzeczy nie powinny mieć miejsca na co dzień. W sumie dobrze, będzie teraz o jednego takiego gnojka mniej. Zwłaszcza, że Tyler miał dzisiaj podobną sytuację. Jeżeli to nie ta sama osoba – to dwóch mniej.

     1. Zgadzam się z tb w 100%, Cody może nagrywać co chcę, kiedy chcę i z kim chcę. Przecież on też jest człowiekiem! Nie rozumiem tej całej gówno burzy, faceci codziennie robię takie rzeczy i nikt nie robi z tego dramy. Mamy XXI wiek na litość Boską! Ten kto to udostępnił powinien przeżywać jeszcze gorszy wstyd niż Cody, który jest wspaniałym MŁODYM człowiekiem. Nie rozumiem również ludzi, którzy udostępniali ten post, są oni winni w takim samym stopniu jak ta osoba, która zrobiła to świństwo Cody’emu. (są winni, że Cody nie chcę opuszczać domu)

 2. Moim zdaniem nie ważne czy jest celebrytą czy nie, takie rzeczy nie powinny mieć miejsca, trzeba być okrutnym by coś takiego udostępniać, pokazywać.

 3. Pytanie trochę z czapy, ale wiecie może jak nazywa się aktor, który jest z nim na zdjęciu? Znam go i mam to na końcu języka ale nie potrafię sobie przypomnieć 😀

  1. Jeżeli nie zostały zablokowane to oczywiście musisz poszukać. My takich linków nie będziemy udostępniać. Jednak odradzam.

   1. Niby czemu odradzasz?Przecież to jest śmieszne. Te nagrania same do internetu nie trafiły…Dobra akcja PRowców. Bo nie oszukujmy się jest on przystojny a nagiego to wszystkie fanki by chciały go zobaczyć. Wiec się stało teraz go bronią a pewnie się masturbują przed tym nagraniem taka jest prawda.

   2. Jeszcze bardziej mnie śmieszy,że na niego się rzucili bo nagranie trafiło do sieci hahah

    Ja także posiadam własne nagie zdjęcia bo co ktoś mi zabroni? Znaczna większość ludzi posiada takie zdjęcia i wibratory w szafkach. Normalnie Hipokryzja lvl 100

    1. Odradzam, bo właśnie przez to, że tyle osób tego szuka Cody nie chce wychodzić z domu i źle się teraz czuje. Zresztą to nagranie to nic wielkiego, jeśli ktoś chce coś podobnego zobaczyć wie gdzie szukać 🙂

 4. Ja tak nie mam nic przeciwko oglądaniu takich zdjęć Cody’ego. To bardzo przystojny aktor i nie ma co kręcić afery R. Kelly ciagle biega nagi po planie. 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.