Colton Haynes wyjawił że jest gejem i internet nie zrujnował tego chociaż raz!

Aktor Teen Wolfa oraz Arrowa wreszcie podzielił się jego dobrymi wieściami.

Jeżeli nie znasz jeszcze Coltona Haynesa, spokojnie, zaraz to nadrobimy.

To jest Colton. 

Jest dwudziestosiedmioletnim aktorem, który pojawiał się w takich serialach jak Teen Wolf oraz Arrow. W razie jakby to nie było jasne, Colton jest obiektem westchnień wielu ludzi, w tym tak jakby moim. I kiedy mówię „tak jakby”, mam na myśli że muszę się wachlować kiedy tylko na niego patrzę.

Aż do niedawna, Colton nie mówił zbyt o swojej orientacji. Jak wiele ludzi w Hollywood, wolał zachować swoje życie prywatne dla siebie. Aczkolwiek, niedawno się to zmieniło.

Colton udzielił wywiadu dla Entertainment Weekly gdzie prawie całkowicie odkrywa wieko swojej seksualności w najbardziej słodki i prosty, dający do myślenia sposób.

Ludzie, którzy tak bardzo osądzają ludzi, którzy są gejami lub w ogóle inni, ale nie rozumieją, że udawanie 24 godziny na dobę, jest najbardziej  wyczerpującą rzeczą na świecie […] Zajęło mi to dużo czasu, ale zrozumiałem że postępuję dobrze. Jestem szczęśliwszy niż kiedykolwiek byłem i zdrowszy niż kiedykolwiek a właśnie o to chodzi mi najbardziej.

Colton Haynes

Colton mówi, że jego rodzina, przyjaciele i koledzy aktorzy wiedzieli od jakiegoś czasu, ale poradzono mu, aby zachował swoją orientację dla dobra swojej kariery.

Teraz, kiedy „wyszedł z szafy”, internet jest wniebowzięty. 

Wysyłam @ColtonLHaynes największy, najnajwiększy uścisk. Gratuluję!

— Kylo Krieger Hair (@KyleKriegerHair) May 5, 2016

 

colton haynes wreszcie wyjawił że jest gejem, jestem z niego dumny! […]

— ELIAS (@wtfelias) Maj 5, 2016

 

Gratulacje dla @ColtonLHaynes, to bardzo odważne pokazać prawdziwego siebie innym, w szczególności w Hollywood. Dobra robota X

— Danny (@Danielswhi) Maj 6, 2016

 

 

Jest parę pań, które nie są zadowolone, aleeeeeeee, one nie są ważne.
Gratulacje Colton!

Źródło: http://www.pop-buzz.com/pop-culture/colton-haynes-comes-out-as-gay/

This article has 21 Comments

 1. Nie musiał tego ogłaszać. Jego insta emanowało gejostwem już dawno temu. Nie ma czym się chwalić.

 2. Nie wiem co chciał osiągnąć tym wyznaniem. Żeby zrobiło się o nim głośno? Udało się ;d
  Generalnie nie czaje publicznego coming out’u. Skoro jego rodzina i przyjaciele wiedzieli to po co?

  Niech sobie będzie homo. Lata mi to.

    1. Pewnych rzeczy nie znaczy wszystkiego.
     Natomiast jak chce ogłosić że ma sraczkę po kebabie to niech pisze 😀

     1. Jeżeli chodziło o mnie. To mogę, ale nie muszę. Taka jest moja wola 😛

 3. No na pewno było wiele artykułów,bo w tych czasach sławny gej jest pożywką dla mediów. Podejrzewam, że po wyjściu z szafy dostanie jakieś nowe role, bo wiadomo, że często sam fakt bycia homo wystarcza żeby coś dostać. W końcu zachodnie media są takie tolerantycje itd ;]

  1. Dla wieli bycie bi to taki stan przedhomoseksualny.
   Aczkolwiek wydaje mi się że był gejem od zawsze 😛

 4. Rany, facet mówi prawdę o sobie i od razu ludzie mają z tym problem. Może miał po prostu dosyć ukrywania się? Może chciał z kimś wyjść otwarcie do baru, kina, na kolację? Może nie chciał już spotykać się za zamkniętymi drzwiami? Nam hetero jest łatwo, nikt nas nie wytyka palcami. Dylan ma dziewczynę? Super! Tyler zmienił dziewczynę, szkoda, ale nikt nie pisze po co, na co i dlaczego. Jak nasi ulubieni aktorzy mówią o swoim życiu to każdy czyta z ciekawością, ale jak nagle wychodzą z szafy, to od razu hejt. No i co? Zmienił się? Urosła mu druga głowa? Charakter mu się skrzywił z dobrego na zły? Nagle kogoś skrzywdził? Obraził? Dlaczego od razu szukacie dziury w całym? Bo chciał się wypromować, bo nie musiał ogłaszać, bo emanował gejostwem… To po prostu chore, jak jedna rzecz, która Was osobiście nie dotyczy, potrafi zmienić Wasze postrzeganie człowieka.

  1. Info o orientacji ani trochę nie zmieniło mojego postrzegania jego osoby. Nadal jest przeciętnym aktorem z wkurzającym wyrazem twarzy. W moich oczach oczywiście.

   Nikt mu nie bronił wyjść z facetem do baru czy na kolację. Do tej pory zachowywał swoje życie dla siebie i to było w porządku, bo nikomu nic do tego z kim się umawia. To tyczy się nie tylko Coltona i innych homoseksualistów, ale wszystkich bez względu na orientację.

   Nadal nie widzę sensu publicznego ogłaszania swojej orientacji i w takim postępowaniu widzę tylko chęć ściągnięcia na siebie uwagi. Mam do tego prawo, nie?

   1. Oczywiście, że masz prawo. Niemniej, zwyczajna osoba nie musi ogłaszać wszem i wobec z kim chodzi do łóżka, bo ludzi to po prostu nie interesuje. Jeżeli dotyczy to osoby znanej, to już inna bajka. Czasami jest mu to odradzane przez agenta, czasami musi czekać na odpowiedni czas itd. Przeważnie musi to ogłosić osobiście bo jest to lepiej postrzegane, niż gdy jakiś fotograf przyłapie go i ogłosi to światu, dodając własne trzy grosze i z księżyca wzięte, czasami mocno krzywdzące insynuacje.
    A co do samego Coltona to osobiście ani mi się podoba, ani za nim nie przepadam. Piszę o nim tylko jako o człowieku, który było nie było jest znany i ma trochę inne życie niż przeciętny Kowalski 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.