Czarne charaktery z „Teen Wolf”

Teen Wolf wprowadza w 6 sezonie poważne zagrożenie. Ghost Riders przybywają do Beacon Hills i mają być jednymi z najbardziej przerażających czarnych charakterów. Mogą usuwać ludzi sprawiając, że zostaną zapomnieni. Przyznajmy, że to naprawdę przerażająca moc. Jednak wiele czarnych charakterów przewinęło się przez ostatnie sezony w Beacon Hills. Przyjrzyjmy się im jeszcze raz:

 


Niemy
– jeden ze złoczyńców, który nie utrzymał się w mieście na długo. Konkretnie ujmując zabójca bez ust. Zagrał go Joseph Gatt i został zatrudniony przez Benefactora w 4 sezonie, a Peter Hale szybko się z nim rozprawił. Jednak człowiek bez ust, który używa tomahawk(siekiera taka) do siekania ofiar był nieprzyjemny.

 


Benefactor– niby niegroźna Banshee a jednak miała coś z psychiką. Z jednej strony była pomocna dla naszych przyjaciół a tu nagle puf i macie…listy gończe. Kto się tego spodziewał? Bo na pewno nie ja.

 


Matt– pewnie większość o was o nim zapomniała. Pan Kanimy. Wystarczyła jedna jego myśl, a nasz Jackson jak piesek mordował dla niego. Zdecydowanie był jednym z czarnych charakterów, mimo, że sam w sobie w sumie nie był groźny, bardziej jego myśli i to, że miał kanime na wyłączność, a to ona powodowała szkody.

 


Deucalion i jego stado Alpha-fajnie było zobaczyć złoczyńców chodzących do szkoły. Subtelne walki w ciągu dnia, intensywne, prawdziwe walki gdy zapadała noc. Ze wszystkich Alf, nie można było wywnioskować kto jest najpotężniejszy.

 


Gerard Argent-powinien być dobrym człowiekiem jako myśliwy, ale Gerard ma wątpliwe morale. Manipulował nie tylko Alison, ale także innymi w całej serii. Nawet w 5 sezonie strzelał do własnego syna Chrisa, po tymjak pomagał mu zabić Bestie z Gevaudan.

 


Bestia z Gevaudan– trzeba przyznać, że historia była ciekawa a bestia przerażająca. Sam jej wygląd mówił „wiej ile sił w nogach”. Poznaliśmy jej historię, dzięki czemu mogliśmy ujrzeć na planie ponownie Crystal Reed. Każdy odcinek trzymał w napięciu a spekulacji na temat tożsamości bestii było multum.

 


Nogitsune-cokolwiek co potrafi przemienić Stiles w złego jest przerażające. Mieliśmy okazję się dobrze o tym przekonać. Jego wygląd, styl mówienia, ruchy mogły powodować u nas gęsią skórkę. Jednak Void Stiles znalazł pełno swoich fanów, którzy tylko czekają aż zła strona naszego kochanego Stilesa powróci.

 


Theo-w przeciwieństwie do innych, Theo nie jest groźny ze względu na swoją moc, tylko umiejętność manipulacji jaką posiada. To jej mogliśmy i możemy się dalej obawiać. Chimerze udało się poróżnić stado w ostatnim sezonie. Stworzył przepaść między Stilesem i Scottem. Wraca w 6 sezonie, ale paczka wie, że musi być ostrożna na jego złe wpływy.

 


Dread Doctors– Nie tylko próbowali przywrócić do życia Bestie, ale także mieszali ludziom w ich umysłach. Mogli wymazać ich wspomnienia a ci nawet nie wiedzieli, że zostali dotknięci przez Dread Doctors. Zmieniali nastolatków w chimery, ci co zawiedli i przemiana się nie udało zostali zabijani. Jedną z chimer która przemiana się powiodło to Theo, reszta została zamordowana. Wiemy, że Theo ich przywrócił dzięki czemu w szkole roi się teraz od nadnaturalnych istot.

 


Peter Hale-nasz ulubiony czarny charakter, którego pisarze także kochają. Ciągle uporczywie powraca, za co w pewnym sensie my też go kochamy. Lubi manipulować i zawsze wprowadza wiele niespodzianek. Jest dobry czy zły ? Nigdy nie wiadomo, która strona Petera jest aktualnie załączona. Wraca w 6 sezonie, lecz tym razem to on pada ofiarą Ghost Riders.

 


Kate Argent i jej Berserkerowie– wielka zła łowczyni wilkołaków, pałająca do nich wręcz nienawiścią. W młodości nawet udało jej się wyrwać nasze ukochane ciacho Dereka. Poznajemy ją na początku jako myśliwego, potem staje się jaguarołakiem która ma swoich wielkich kościanych kolegów Berserkerów. Ta to się potrafiła ustawić. Chyba jesteśmy zgodni, że była niezłą jędzą i praktycznie nikt jej nie lubiał.

 


Mama Alison-chyba wszystkich przerażała ta kobieta. Niby nie groźna, ale Scotta nieźle chciała załatwić. Biedna Alison, nie dość, że dziadek przerażający to jeszcze matka wariatka. Jednak po ugryzieniu nie mogła sobie poradzić i stwierdziła, że woli umrzeć niż żyć jako wilkołak. Argent…gdzie ty ją w ogóle znalazłeś ? Kręciły cię psychopatki ?

 


Pustynna wilczyca-matka Malii. Dziewczyny, żeście miały szczęście do tych rodziców. Żeby ścigać własną córkę i to tylko dla mocy ? Och Peter…ty też miałeś szczęście do tych kobiet, a niech Cię…W każdym razie umiała sporo namieszać, do tego Theo na moment do niej dołączył co nie skończyło się zbyt dobrze.

 


Darach-nasza słodka nauczycielka Jennifer, która okazała się być druidem, który przeszedł na złą stronę. Możemy zaliczyć jej rytualne zabójstwa. Do tego kolejna zła kobieta, która uwiodła naszego Dereka. Na rodzinie Hale’ów zdecydowanie wisi klątwa. Jak się okazało „Jennifer” nie jest kobietą o słodkim wyrazie twarzy tylko przerażającym potworem. Od samego patrzenia robi mi się nie dobrze.

 


Oni-demoniczni wojownicy z maskami Hannya. Trzeba przyznać, że są dość upiorni. Nasz Isaac zalał się łzami jak go nawiedzili a Alison straciła przez nich życia. Pamiętam jak przez nią ich nienawidziłam. Oczy zrobione ze świetlików, tylko srebro zdoła ich zabić. A nasz Argent ukrywał kawałki maski jednego z nich. Przyznam, że sezon 3 trzymał cały czas w napięciu i każdy odcinek był lepszy od poprzedniego.

 

6 sezon, nowe czarne charaktery. Po pierwszym odcinku już wiemy, że można się bać Ghost Riders. Myślicie, że znaleźliby się w najlepszej trójce złoczyńców ? No i nazistowski wilkołak. Coś czuje, że też nieźle namiesza naszym przyjaciołom. A może Nazistowski wilkołak i Ghost Riders pracują razem ? Co wy sądzicie na ten temat?
Który bohater waszym zdaniem był najgorszym czarnym charakterem ? A może o kimś zapomniałam i macie własne propozycje ? Koniecznie dajcie znać ! 🙂

 

Źródło: http://www.ibtimes.com/best-teen-wolf-villains-so-far-look-back-season-6-premieres-2444966 + własne przykłady

This article has 14 Comments

 1. Kurde… tęsknie za 3 sezonem, był definitywnie najlepszym ze wszystkich… Tam występowały najlepsze czarne charaktery. 5 sezon był według mnie bardzo słaby, zobaczymy jaki będzie 6… 🙂

 2. Czy jeśli Stiles został wymazany to nie powinna zmienić się cała sytuacja w Beacon Hills? Między innymi:
  1. To ze Stilesem, Scott poszedł do lasu gdzie został ugryziony
  2. To Stilesa opętał nogitsune i zabił Alison
  Cała sytuacja powinna zmienić się jak w efekcie motyla. Znika Stiles, Scott nie jest alfą, nawet wilkołakiem nie jest, za czym idzie fakt że Liam też nie, a Alisom żyje.

   1. Nom. Ale myślę że scenarzyści będą „niekonsekwentni” w tej kwestii. Mogli by chociaż Alison przywrócić na koniec serialu.

  1. Oni usuneli Stilesa z rzeczywistości,SPOJLER!!!! nawet w 6×02 gdy znajduje sie w lesie to widzi wtedy siebie gdy byl w lesie i jak ukrywal sie przed szeryfem to nie bylo tam Stilesa, albo jak wtedy Stiles ze Scottem ukrywali sie za gałęzią i pozniej pobiegli to Scott widział tylko siebie w tej „scenie” :/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.