Czy Jeff Davis opuszcza Teen Wolf?

Czy to możliwe, że producent wykonawczy Jeff Davis może opuścić show ?

Powołując się na wyczerpanie po ponad 6 latach, Jeff Davis mówi, że odsuwa się nieco od show. „Tak, MTV łaskawie pozwala abym wycofał się z mojej roli”

Davis mówi, że nadal zostanie „showrunner” jednak ograniczy się do samych skryptów i nie będzie widoczny na co dzień na planie. Kończy się 5 sezon TW a 6 pomału będzie kręcony.
„Nie jestem jeszcze zdolny do tego aby się wycofać tak jakbym tego chciał. Dzielę swój czas na przebywanie w pomieszczeniu pisarzy a producentów. Gdy to zakończę, będę mógł w końcu oddychać nieco swobodniej”.

Inni z ekipy TW będą mieli jednak więcej pracy, gdy Jeff zrobi sobie przerwę, aby nadrobić braki. „Większość innych producentów weźmie na barki tę rolę, abym mógł zrobić sobie przerwę”. Będą również mieli dodatkową pomoc przy pracy nad skryptami w przyszłym sezonie jak również „Wynajęliśmy dwóch nowych pisarzy, Marka Krugera oraz Rossa Maxwella, którzy są wielcy w swojej branży”.


 

Źródło:http://www.teenwolfnews.com/#!Jeff-Davis-Leaving-Teen-Wolf/cjds/56cf94a70cf29064e5f269d3

 

This article has 12 Comments

  1. moze jest na coś chory o.O bo tak praktycznie bez powodu opuszczać to wszystko to trochę podejrzane, to jego praca

  2. „Czy to możliwe, że producent wykonawczy Jeff Davis może opuścić show ?”
    Nie, nie może. Nie zezwalam.

    Na pewno Davis nie odejdzie na długo – Miesiąc, dwa i wróci.

    …musi wrócić.

  3. Serial jest dalej świetny, lepiej żeby Jeff Davis nie opuszczał go bo ktoś inny na jego miejscu może tylko spieprzyć sprawę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.