Spoilery ! Czy ojciec Scotta powróci w sezonie 5B ?

Od czwartego sezonu ojciec Scotta był poza miastem. Czy możemy spodziewać się jego powrotu do Beacon Hills ?

Pan McCall po raz kolejny może się znaleźć pomiędzy nadprzyrodzonymi tajemnicami Beacon Hills.

Agent FBI ma jeszcze zagadkę co do pozalekcyjnych zajęć jego syna,głównie dlatego, że był poza miastem od odcinka „Time of Death” czwartego sezonu. Jeśli/ Kiedy Rafael(Matthew Del Negro) powróci do życia Scotta,będzie musiał przyznać, że temat śmierci w tym mieście jest nie tyle dziwaczny, co wręcz nadprzyrodzony.

Choć nie doszło do oficjalnej wiadomości jeśli chodzi o jego powrót, to jednak chodzą pogłoski o jego niedawno dodanym tweecie.

Bez tytułu

„Istnieją pogłoski, że mogę. Zobaczymy. Kto by pomyślał, że ludzie będą pytać o więcej taty McCalla?”

Choć Scott nadal czeka na powrót ojca, będzie on nadal przytłoczony chimerami,Dread Doctors,Theo,Bestią i niełatwym zadaniem zjednoczenia swojego stada.

Del Negro miał pracowity rok. Mogliśmy go zobaczyć między innymi w takich produkcjach jak:  NCIS:Los Angeles, Chicago Fire,Madam Secretary,Scandal oraz Unforgettable.

A czy wy chcielibyście ponownie zobaczyć ojca Scotta ? Jak myślicie, gdyby wrócił to dowiedziałby się kim jest jego syn oraz reszta przyjaciół? Dzielcie się swoimi opiniami !

Źródło:http://www.enstarz.com/articles/138346/20160127/teen-wolf-season-5b-spoilers-will-mr-mccall-return-matthew-del-negro-adresses-rumors-video.htm

This article has 5 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.