Czy Theo stanie się dobry ? [UWAGA ! SPOILER!]

Nie ma to jak podróż do piekła by uczynić kogoś lepszym. Cody Christian ujawnia informacje na temat jego postaci, Theo Raekena.

„Zobaczymy jego nową stronę. Jestem bardzo podekscytowany. To wciąż będzie Theo, osoba którą kochamy nienawidzić aczkolwiek zobaczymy jego człowieczeństwo.”-Cody wyjaśnia dla Zap2it.

Ostatni raz gdy widzieliśmy Theo, nie miał on już nikogo po swojej stronie. Jego martwa siostra pojawiła się i zabrała go pod ziemię. Brzmi, jakby to doświadczenie dodało mu trochę pokory.

„Nie udało mu się. Przegrał grę którą zaczął i został wciągnięty do piekła przez siostrę, którą sam zabił. Więc mogę sobie tylko wyobrazić jego poczucie winy w tej chwili. To jest jego nowa odsłona, wrażliwość, która zacznie być widoczna.”

Cody Christian zasugerował także, że Theo będzie szukał w 6 sezonie przebaczenia.
„Myślę, że on jest po prostu wdzięczny, że żyje, a przynajmniej właśnie to czułem odgrywając jego postać. Próbuje się dowiedzieć co jest dla niego ważne i szuka drogi zbawienia.”


Dziś w nowym odcinku mieliśmy okazję po raz kolejny spotkać się z tym bohaterem. Szczerze mówiąc, zastanawiałam się jak sprowadzą go z powrotem a tu hop Liam i Hayden…dzięki temu chyba zacznę ich lubić! Oczywiście początek nikogo na pewno nie zadziwił, ledwo powraca do żywych a już chcę dorwać się do Liama. Jednak słysząc o Jeźdźcach widmo postanawia im pomóc. Mina Malii i Scotta była bezcenna gdy go ujrzeli. Jestem ciekawa jak potoczy się ich współpraca. Aktor grający Theo mówi, że ujrzymy trochę jego człowieczeństwa, że będzie szukał przebaczenia. Ja osobiście mam nadzieję, że skończy się to dołączeniem do stada (#TeamTheo *_*).

Druga sprawa jaka mnie zaciekawiła odnośnie Theo to brak jego mocy,które odebrał od „swojego” poprzedniego stada. Czy to oznacza, że znów jest zwykłym kojotołakiem jak Malia, a nie hybrydą? No i jak to się stało, że je stracił, czyżby jego podziemne piekło mu to odebrało? Miejmy nadzieję na odpowiedzi w tym sezonie
Wiedząc, że Theo pomaga stadu, już nie mogę doczekać się kolejnego odcinka z jego udziałem !Oby pojawiał się częściej.

Jakie jest wasze zdanie na temat Theo? Myślicie, że odkupi swoje winy pomagając stadu? Czy może znów coś knuje?
Dajcie koniecznie znać !

This article has 9 Comments

  1. Mnie prócz niego zastanawia to co powiedziała banshee z rozmową z Lydią. To o tym czy Lydia myśli, że jeźdźcy wskrzesili jej syna. Może któryś ze Stilińskich podświadomie poprosił o powrót matki Stilesa i to rozpoczęło polowanie? I jakie konsekwencje będzie miał powrót Theo? Chodzi mi o to co powiedziała matka Kiry.

  2. Ja uwielbiam Theo i nawet nie pamiętam co takiego zrobił. No ale ok. Cieszy mnie fakt, że pamięta Stilesa. Mam nadzieję na więcej scen z Theo. Co do poprzedniego odcinka wygląda na to, że dużo wie na temat Dzikiego Łowu. Może naprawdę pomóc. Chociaż twierdzi, że Stilinskiemu nie da się pomóc. Zobaczymy 🙂

  3. Żanetka tęskniłam za Tobą!
    Co do Theo, uwielbiam go od początku gdy tylko się pojawił. Jak Cody to ładnie stwierdził ‚kochamy go nienawidzić’. Czekałam na jego powrót odkąd tylko został wciągnięty pod tą ziemię i szczerze nie mogłam się doczekać aż Malia go zobaczy. W końcu jestem Maleo shipper także wiadomo. Podobała mi się ta halucynacja z Theo i Malią. Kiedy się zobaczyli zapytał się jej czy nie jest zła za to całe strzelanie. Jestem ciekawa czy chodzi mu o poprzednie wydarzenie z Deatonem cy wie o tej halucynacji jakoś bo w niej też ją postrzelił. Dziwne…

    1. Shipper Maleo, już Cię lubię. Ja osobiście jestem ciekawa, czy będą jakieś ich momenty. No i czy Malia mu przywaliła w ostatnim odcinku. 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.