Drugi zwiastun ostatniego sezonu Teen Wolf!

Niedawno ukazał się drugi zwiastun sezonu szóstego. Pierwszy możemy obejrzeć [TUTAJ]

This article has 10 Comments

 1. Stydia od zawsze miała być endgame ?
  I wcale nie sądzę, że to będzie główny temat szóstego sezonu, tylko ten zwiastun jest tak zrobiony.

 2. Ciekawe czy pokażą jak będzie wyglądać, jaką przybierze postać Scott, gdy zmieni sie w prawdziwego Alfe. Jak jak np. Piter tego brakowało mi w 5 sezonie.

 3. Za bardzo nie przepadam za Scott’em, więc to, że ten sezon w większości będzie poświęcony Stiles’owi oraz Lydii ogromnie mnie uszczęśliwia 🙂 Doczekać się nie mogę!

 4. Zapowiada się świetny sezon. Nie mogę się doczekać aż Scott przypomni sobie Stilesa i tego jak wtedy zareaguje. W poprzednich sezonach według mnie Scott niejednokrotnie nie doceniał przyjaźni Stilse – odchodziło go wszystko inne (a właściwie Allison) tylko nie Stiles.
  Kocham Lydie, kocham Stilse ale nie cierpię Stydi. Wolałam Stilsa z Malia a Lydie z Parrish. Ale i tak pewnie będą razem – takie moje szczęście.
  Szkoda że nie będzie Kiry – moja ulubiona postać dziewczęcą.
  Mam nadziej ze w tym sezonie nie będzie znów wiecznego gadania o Allison – nie znoszę gdy wiecznie jak o niej gadają robią zbite miny a Kira to pewnie zawsze dzięki temu ma się czuć jak ta druga.
  Ogólnie historia będzie z pewnością trzymać w napięciu. Nie mogę się doczekać.

 5. Czy mi się wydawało czy Stiles na końcu zwiastunu powiedział do Lydii „I love you ” ??? Bo jeśli dobrze usłyszałam to moje serce i duszą radują się ^-^ !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.