Dylan O’Brien| ,,The Education Of Fredrick Fitzell” i ,,The Bayou”

Po wielki  sukcesie ,,Więźnia Labiryntu” nadszedł czas na nowe projekty Dylana. Potwierdzone są dwa filmy, w których zagra: ,,The Education Of Fredrick Fitzell” i ,,The Bayou”.

,,The Education Of Fredrick Fitzell” jest nową produkcją wyreżyserowaną przez Christophera MacBride’a. Najbardziej znany jest ze swojego thrillera zrealizowanego w konwencji found-footage pt. ,,The Conspiracy”. Dylan wcieli się w rolę głównego bohatera. Pojawi się tam również Maika Monroe. Obraz wyprodukuje Lee Kim dla firmy Resolute Films. Z kolei produkcją wykonawczą zajmą się Russell Ackerman i John Schoenfelder z Addictive Pictures.

Obraz podąża śladami mężczyzny o imieniu Fred, który dosłownie i metaforycznie wkracza do swojej przeszłości, po niespodziewanym spotkaniu z zapomnianym przez niego człowiekiem. Bohater powoli zaczyna rozwiązywać zagadkę dotyczącą zaginionej dziewczyny, narkotyku znanego pod nazwą Mercury, a także przerażającego potwora, prześladującego go od dzieciństwa. Gdy przeszłość, teraźniejszość oraz przyszłość zaczynają się ze sobą wspólnie przeplatać, Fred ma okazję zobaczyć wszystkie możliwe w jego przypadku drogi życia. Którą zdecyduje się podążyć?

Zdjęcia do filmu prawdopodobnie rozpoczną się tego lata.

Źródło: www.moviesroom.pl

,,The Bayou” jest kryminałem/thrillerem. Opowiada o młodym ,,ulicznym żołnierzu”, który musi wybrać między swoim mentorem, pracującym dla syndykatu przestępczego, który opiekował się nim, a 15 letnią uciekinierką, która została zniewolona.

Oprócz Dylana w filmie pojawią się również Joey King i Gary Oldman. Reżyserem jest Gary Fleder, a za scenariusz odpowiada W.Peter Illiff.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.