Dyskusja! Odcinek S06E07 „Hearthless”

Już wczoraj na niedostępnym w Polsce kanale MTV o godzinie 21.00/22.00 czasu lokalnego (w Polsce 3.00/4.00)  został wyemitowany 7 odcinek 6 sezonu Teen Wolf.

Aby obejrzeć odcinek kliknij w podany link: TUTAJ!

Zachęcamy do komentowania i dzielenia się wrażeniami na temat odcinka.

This article has 4 Comments

  1. CZYTAĆ PO OBEJRZENIU ODCINKA.
    Dlaczego Douglas uprowadza osobę która jest najmniejszym zagrożeniem w walce? Jest w ogóle możliwe ze Doctors wszczepili Corey’owi coś z Łowu?

    1. Myślę, że Corey miał po prostu pecha. Wydaje mi się, że Douglas chciał przejąć moc Łowców. Jest taki silny bo zjada wszystkim swoim ofiarą szyszynki (czy jak to się nazywało. ale nadal fuuuu) i może przez to jakieś moce przejmuje. Tylko, że niektóre jego ofiary to byli ludzie… nic z tego nie rozumiem, a moje serce to po prostu kawałki </3 Chce kolejny odcinek

  2. Wkurza mnie to że Szeryf nie chciał zbyt wierzyć że miał, to znaczy ma syna ale z drugiej strony mu się nie dziwię. Jeszcze ta Claudia, ja na jego miejscu też wierzyłabym do końca że bliska mi osoba jest prawdziwa, Lydia miała nosa co do niej.

  3. Wkurza mnie Claudia. No i muszę powiedzieć, że scena szeryfa i Lydii złapała mnie za serce..
    Co do Corey’a, no cóż, kolejnego złapali, tyle że tym razem Pan Douglas, więc.. sama nie wiem, co myśleć, ale sceny z Lydią tak bardzo mnie wzruszają, że nie wiem 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.