Spoilery! Informacja dotycząca odcinka 5×15 i 5×16

UWAGA, W TYM POŚCIE ZNAJDUJĄ SIĘ SPOILERY!

Na stronie internetowej amerykański nadawca MTV, odpowiedzialny za tworzenie i wyświetlanie TeenWolfa, zawiera również programowanie kanałów na najbliższe dni. Z tym, ostatnia aktualizacja w ostatnim tygodniu ujawniła tytuł i streszczenie 15 odcinka sezonu 5B

Odcinek 5×15 – Wzmocnienie – Premiera: 02.02.2016

Dowiedziawszy się, że ​​Lydia jest w niebezpieczeństwie, Stiles tworzy plan ratowania Jej z  Eichen House; Theo ma natomiast swoje własne plany.

Jeszcze w ubiegłym roku podczas New York Comic-Con, twórca i producent wykonawczy serii Teen Wolf – Jeff Davis – Potwierdził, że 5×15  i 5×16  będzie działać jako duży dwuczęściowy odcinek.  Pokazywać będą ratowanie Lydi Martin (Holland Roden) z Eichen House. To odpowiedzi dla fana, który zapytał, czy Stilles (Dylan O’Brien) będzie za, żeby ją z tego miejsca wyciągnąć, ponieważ na niego nie ma wpływu bariera z górskiego popiołu, którym jest otoczony budynek.

Na tej samej imprezie w lipcu, odkryli również, że głównym celem Theo Raeken (Cody Christian) jest ukraść moce bestii Gevaudan stać się prawdziwą Alfą.

Jeśli chodzi o tytuł „wzmocnienie” lub „wzmacniania” w naszym języku, wiemy, że jest to termin powszechnie stosowany w tym sezonie, a prawie zawsze przez dr Valack odnosząc się do wzmocnienia zdolności nadprzyrodzonych Banshee – która stopniowo uczy się kontrolować i obsługiwać swoją moc – poprzez charakterystyczną trepanację.

Spekulacje na bok, zarówno tytuł jak i krótką informację, która obiecuje niesamowity odcinek. Niestety, będziemy musieli czekać aż do dnia jego emitowania, jak wspomniano powyżej, na 02 lutego.

Źródło: teenwolf.com

This article has 2 Comments

    1. Nie, we wtorek (02.02) będzie jeden odcinek pt „Wzmocnienie”. (5×15)
      Potem za tydzień będzie kolejny, niestety jego nazwy jeszcze nie znam (5×16) i one będą poświęcone głównie Lydi Martin i Jej ratowaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.