This article has 14 Comments

 1. Co za koszmar Colton sobie może byc gejem ale Jackson to Jackson większy dupek niż Theo i to jest najważniejsze a nie czy jest gejem czy bi czy kim tam kolwiek.Jedyny pozytyw jaki może z tego wyjść to reakcja reszty ludzi na ich związek 😀 Chociaż znając jeffa mogą nawet tego nie skomentować 😀

  1. Szczerze, nie przeszkadza mi ten ship. O wiele bardziej wkurza mnie, że zrobili paring Scott x Malia. Wychodzi na to, że główny bohater jest zdesperowanym latawcem. Mogliby w końcu zrobić w tych serialach jeden, stały związek od początku do konca, a nie tylko ciągle pokazują, jak to młodzi, współcześni ludzie są wiecznie napaleni i rozwiązli.

   1. nie przeszkadzał by mi jakby nie wzięli go znikąd, Jakie jest prawdopodobieństwo, że dwa wilkołaki spotkają się w takim mieście jak Londyn? Mają jakieś ekskluzywne kluby czy co?:)
    A co do rozwiązłości to fakt, kilka lat szkoły a tam każdy był z każdym a w pierwszym sezonie Lydia zachowywała się po prostu jak latawica. Poza tym żadnego z rodziców nie dziwi jak spędzają ze sobą noc ( Malia ze Stilesem czy Lydia z kimkolwiek )

  2. wydaje mi się, że jest to żarcik nakręcony dla wszystkich fandomów. Po pierwsze, opowiada spójną historię gdzie inne zwiastuny są wyrwane z kontekstu a po drugie ta muzyczka kompletnie nie pasuje do całej serii. Właśnie przez muzykę, montaż i otoczenie skojarzyło mi się z Sherlockiem 😀

   1. Nie, to nie jest żart. Miała być jakaś retrospekcja związana z pokazaniem tego, jak żyli w Londynie. Całkiem możliwe, że będzie też jeszcze jedna, w której pokażą, jak się poznali, bo to też miało być pokazane. I tytuł 17 odcinka jest dość jednoznaczny, więc będzie mówił o Ethanie i Jacksonie.
    Osobiście cieszę się z tego shipu bardziej niż że Scalii, bo nigdy nie wybaczę im tego, że rozbili Scirę. To już nawet zastanowili się, czy to nie będzie przeszkadzać Stilesowi, który jest jej BYŁYM, a o tym, że Scott ma dziewczynę na pustyni, to już zapomnieli.

 2. Wątpię że w Londynie są kluby na wilkołaków-geji ale przypominam że mieli wspólnego znajomego (Danny) i to pewnie przez niego się poznali.

  1. I właśnie Danny’ego jest mi szkoda ;( Nie dość, że nie wykorzystali tej postaci, która wiedziała więcej niż się każdy spodziewał, to jeszcze sparowali byłego chłopaka z (byłym?) najlepszym przyjacielem. Keahu jak nie czuł się częścią ekipy to teraz tym bardziej jest to podkreślone.
   Ale to tylko takie moje odczucie 🙂

  1. na innym forum jedna dziewczyna stwierdziła, że może Colton chciał zagrać sam siebie… Tylko jak miesza się rzeczywistość z fikcją to coś jest nie tak z twórcami.
   A jakby każdy chciał grać samego siebie i Theo byłby nagle milutkim, pozytywnym chłopakiem? Albo Gerard? Albo nowa łowczyni?
   Od pokazywania siebie są reality show 🙂

   a tak właściwie to czy Jackson powinien być pół kanimą -pół wilkołakiem? Nie było tak, że zabili kanimę w nim i dopiero stał się wilkołakiem?

   1. Może po śmierci zyskał kontrolę nad kanimą i teraz jest jak, przykładowo, matka Dereka, która była zmiennokształtną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.