„Maid of Gevaudan” -Czy możliwe, że powstanie spinoff Teen Wolf?

Już chyba każdy obejrzał odcinek „Maid of Gevaudan”. Czy możliwe, że powstanie spinoff?

Crystal Reed triumfalnie powróciła do Teen Wolf po długiej nieobecności. Jej ponowne wystąpienie w roli Marie-Jeanne Valet nie tylko pokazało Lydii i stadu Scotta jak pokonać bestię, ale także przybliżyło nam historię rodziny Argent.

Powrót do przeszłości to tylko mała próbka historii rodziny Argentów, opowiadająca o polowaniu na nadprzyrodzone stworzenia. Jeff Davis powiedział-„Gdybym posiadał cały czas na świecie to sięgnął bym o wiele głębiej tej historii. Czuję się jakbyśmy nie opowiedzieli wystarczająco jej historii”.

Tu nasuwa się pytanie…czy ostatni odcinek Teen Wolf mógłby służyć jako Pilot do rozpoczęcia historii o Argentach ? Czy byłaby szansa na potencjalny spinoff?

Crystal Reed zapytana o to czy byłaby zainteresowana potencjalnym spinoffem odpowiedziała-„Gdy jeszcze nie skończyliśmy filmować scen, zaczęło się dużo rozmów na ten temat. Kiedy robisz coś, co wiesz, że będzie świetne, wokół tego tworzy się niesamowita, magiczna energia. Myślę, że byłabym otwarta na taką możliwość. Byłoby to wyzwaniem, więc nigdy nie mówię nigdy. Oczywiście jeśli zostanie zrobione to we właściwy sposób i z odpowiednimi osobami. To by było ekscytujące.”

Dlaczego mogłoby się to udać?

To oczywiste, że pierwszym powodem jest sama aktorka. Grała Alison Argent, teraz jej przodka. Pokazuje podobieństwa charakterów jakie występują mimo kilku pokoleń w tył.
„Marie-Jeanne posiada honor. Jest on na szczycie jej listy. Jest bardzo skoncentrowana na tym w co wierzy a w co nie. Szczególnym podobieństwem jej i Alison jest to jak cenią swoją rodzinę.”

Drugim powodem jest to jak wiele można opowiedzieć o rodzinie Argent. Ile można wnieść do ich historii, ile jest możliwości by pokierować tą historią. Można byłoby zbadać jak to się stało, że powstały zasady łowców, kronika i jak Marie-Jeanne stworzyła bestiariusz. Pochodzenie Marie-Jeanne Valet może dać głębszy kontekst stworzeń, z którymi będzie musiał stawić czoła Scott i jego paczka.

Reed przyznaje się, że byłaby skłonna powrócić na pokład MTV. „Historia była genialna i byłam bardzo zadowolona ze wszystkiego.To by mogła być jedna wielka fabuła i na pewno byłoby świetnie w tym uczestniczyć. Bardzo chciałabym wrócić.”

Dlaczego to nie mogłoby się udać ?

Jest jedna wada tego wszystkiego. To prawda, że fani Alison Argent za nią tęsknią. Ale prawda jest taka, że nie tęsknią tyle za samą aktorką tylko za tym co działo się między nią i Scottem. Aby spinoff nie był totalną klapą, trzeba byłoby utrzymać integralność z tym co dzieje się w Teen Wolf. Trzeba zachować historię Argentów oddzielając ją od bieżących wydarzeń z Alison w Beacon Hills.

Reed przyznaje, że nie chciałaby aby śmierć Alison była w jakiś sposób przez to wszystko nadszarpnięta. ” Nie sądzę, że istnieje sposób aby umieścić te dwie historię razem bez otwierania innej puszki Pandory, co do tego co dzieje się w Teen Wolf”. „Jestem bardzo zadowolona, że te historie były oddzielone, gdyż w przeciwnym wypadku odstraszyło by mnie to od powrotu”

enhanced-buzz-wide-6484-1452199061-7 images


Czy chcielibyście zobaczyć Crystal Reed w spinoffie jeśli nie byłoby szansy na powrót naszej Alison ?

 

Źródło:http://www.ew.com/article/2016/02/23/teen-wolf-crystal-reed-maid-of-gevaudan
http://www.seattlepi.com/news/article/Would-the-Maid-of-Gevaudan-Make-a-Good-Teen-Wolf-6850497.php

This article has 15 Comments

 1. Teen Wolf to Teen Wolf
  nic nie będzie takie samo i nic mu nie dorówna
  myśle ze nigdy nie osiągnie takiej oglądalności i tylko na tym stracą

 2. Myślę, że gdyby coś takiego wyszło, to bym to obejrzała. Jednak moim największym marzeniem odnośnie Teen Wolf’a, byłby powrót dawnej Alisson <3

 3. Lubię Crystal, ale ta historia nie ma potencjału. W odcinku widać było, że retros jest trochę prymitywny i przegadany, jakby twórcy sami nie wiedzieli, co chcą pokazać i jak. dodatkowo cały sezon tej francuskiej pseudo-angielszczyzny w uszach? proszę, nie.

  TW jesli chce spin off, to coś osadzonego w teraźniejszości, nie przeszłości. Moim zdaniem retrosy wyszły bardzo średnio i kojarzyły mi się raczej z nudniejszymi odcinkami Once Upon A Time niż z TVD-owskimi retrosami o Pierwotnych czy Salvatore’ach.

 4. Ta cala historia mi się nie podoba mam nadzieję ze w nastepnym odcinku tych scen nie nie będzie bo tylko mnie nudzą

 5. Ja bym najbardziej chciała żeby Allison wróciła do Teen Wolf. Niewiem czy spin off byłby ciekawy ale to też wszystko zależy od scenariusza jeśli scenariusz będzie dobry to i spin off będzie dobry.

 6. Nie sądzę,a nawet jakby to by to nie wypaliło.W samym odcinku „Maid of Gevaudan” retrospekcja nie była przeprowadzona najlepiej.W porównaniu do mistrzów czyli TVD.Skoro cały spinoff byłby retrospekcją to to by było słabe.I ten pseudo francuski akcent…nie wiem czy bym to wytrzymała.Sam TW ma niewielką oglądalność, więc ten spinoff nie miałby szans…nie sądzę aby coś takiego miało powstać.

 7. Kurcze. Nie wiem, co o tym sądzić. :/
  Ale zdecydowanie bardziej wolałabym, żeby Allison wróciła. Uwielbiałam ją, jako osobę, a nie za relacje ze Scottem…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.