Spoilery! Malia i Pustynny Wilk twarzą w twarz!| Dyskusja

W poprzednim odcinku Teen Wolf mieliśmy przyjemność zobaczyć spotkanie Malii i Pustynnego Wilka. Matka i córka niezbyt się dogadały. Co myśli o tym Jeff Davis?

UWAGA! W dalszej części znajdują się spoilery!

,,Odcinek 14 skupia się przede wszystkim na Malii” – mówi producent wykonawczy Jeff Davis.

,,Dowiedziała się, że Deaton znalazł się w trudnej konfrontacji z jej matką”

 

Davis dodaje, że historia z Pustynną Wilczycą skupia się na sezonie 5B.

,,Shelley [Henning] i Marisol [Nichols] dobrze ze sobą współpracują”- mówi Jeff.

,,Mają kilka bardzo napiętych scen, a jeszcze w tym tygodniu zobaczycie sceny walki (odnosi się tutaj do 14 odcinka). Posiadają inne, ważniejsze starcie, co dzieje się w dalszej części sezonu”

 

Jeśli już mówimy o złych rzeczach, oto rozczarowanie dla wszystkich fanów ,,Stalii”. Przybycie matki Malii na pewno nie rozwiąże ich problemów.

,,Ta relacja stanie się jeszcze bardziej skomplikowana, zwłaszcza gdy nadchodzi Pustynna Wilczyca”- potwierdza Davis.

 

Widzę, że Jeff nie chce zdradzać nam za dużo szczegółów i wypowiedział się tylko z wierzchu.

Jak już wiemy pojawienie się Pustynnej Wilczycy może mocno wpłynąć na serial i przede wszystkim na samą Malię. Pomimo, że zdjęła jej imię z tablicy nie przestała jej szukać. Teraz nareszcie ma szansę pokazać Corinne kto tu rządzi. Malia zaczęła działać sama, stała się bardziej samodzielna, podejmuje własne decyzje. Nie wiemy, czy to za sprawą rozpadu grupy, czy to jest jej własny wybór.

Na spotkanie matki z córką czekaliśmy od czasu, w którym Malia dowiedziała się, że wypadek to nie tylko jej wina. Czy przed tym wspomniano kiedyś o Pustynnej Wilczycy?

Mimo, że troszkę tęsknię za Stiles’em i Malią to moim zdaniem powinni to wszystko przemyśleć. Zatęsknią – wrócą:)

Pomimo, że podoba mi się pomysł z matką Malii, według mnie było w tym odcinku za mało akcji, za szybko się to stało. Może jest to spowodowane tym, że Wilczyca może ją tylko zabić podczas pełni, aby mieć z tego jakąś korzyść. Ale Malia nie miała nic przeciwko z zabiciem własnej matki. Dobrze, że uratowała Deatona. Na Pustynną Wilczycę przyjdzie jeszcze czas ale z Deatonem mogło być już za późno.


Inne starcie? Nie mogę się doczekać! Zapewne tak jak mówił Deaton, zobaczymy walkę matki z córką podczas pełni. Pojawienie się Pustynnej Wilczycy ma swoich zwolenników jak i przeciwników. Ja zdecydowanie należę do pierwszej grupy. Podoba mi się, że nareszcie zaczynają wtapiać akcję do serialu. Co do Stalii: myślę, że wrócą jeszcze do siebie i trzymam za nich kciuki.

Co sądzicie o spotkaniu Malii z Pustynną Wilczycy i o związku Stalii? Wszystkie opinie mile widziane w komentarzach! Zapraszam do dyskusji! -Wolf

pizap.com14542475671271

This article has 1 Comment

  1. Ogólnie cieszę się, że pojawiła się Pustynna wilczyca, miło jest zobaczyć więcej akcji 😀 A co do ich związku.. owszem, pasują do siebie nie tylko pod względem charakteru, ale jakoś nie przepadam za tą parą. Bardziej widzi mi się Lydia ze Stilesem. Mam nadzieję, że będą jakieś momenty Stydii, gdy uda im się już ją wyciągnąć z Eichen House (czy gdzie ona tam leży). Ale nie zapominajmy o tym, że jest jeszcze jej Mama, która wygoniła Stilesa od niej w ostatnim odcinku ;x

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.