Michael Hogan powraca do Teen Wolf!

Ostatnie 10 odcinków Teen Wolf zobaczymy dopiero latem. Zawita do nas kilka starych postaci! Jedną z nich jest Michael Hogan!

Jeff Davis zdradził, że na kilka finałowych odcinków powróci do nas (przez większą część widzów znienawidzona) postać Gerarda.

,,Kocham Michaela Hogana!”, mówi Davis, ,,odgrywa krytyczną rolę w sezonie 6B”. Producent Teen Wolf może być jego największym fanem aktora. Dodatkowo, by sprowadzić Hogana do jego serialu w stacji MTV obsadził go w pilocie Let The Right One In na TNT.

ZNIENAWIDZONY ŁOWCA WILKOŁAKÓW

Hogan, znany z jego pracy nad serialami Fargo i 12 Monkeys – powtarza swoją rolę w Teen Wolf, której nadał charakter w 2012 roku. Gerard zadebiutował w drugim sezonie i szybko ustanowił siebie jako ”złowieszczego dziadka”, którego fani kochają nienawidzić. W jednym momencie musiał pobić postać Dylana O’Briena na ekranie. Scena ta spowodowała groźby w stronę Michaela od zirytowanych fanów na stronach społecznościowych.

Po jego gwałtownym szaleństwie w sezonie 2 postać Hogana powróciła w 3, a następnie 5 sezonie jako nieco mniej morderczy nadprzyrodzony historyk. Motywy Gerarda wydają się samolubne, jednak pomógł pokonać parę innych złoczyńców w serialu.

Cieszycie się z powrotu Gerarda?

Wolf

This article has 7 Comments

  1. ZNIENAWIDZONY ŁOWCA WILKOŁAKÓW? hahahahhasuasuashuashuuahsuhasuh serio ?
    Gościa można podziwiać ( mógłby zabić własnego syna aby osiągnąć swój cel niewiele ludzi jest gotów to zrobić dla własnej korzyści) jak go tu nienawidzić ………………………………………..?

  2. Pewnie że się cieszę im więcej wróci starych postaci tym lepiej, do pary z Gerardem chciałabym żeby wróciła jeszcze Kate mielibyśmy wtedy trzech Argentów i było by super.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.