Nowe produkcje 2018| Ian Bohen i Cody Christian.

Po zakończeniu ,,Teen Wolf” aktorzy pojawiają się w rozmaitych produkcjach. Warto jest zapoznać się z tymi tytułami, aby ponownie móc zobaczyć na ekranie swoich ulubieńców. Poniżej wymienione są produkcje, w których w 2018 roku pojawią się Ian Bohen i Cody Christian.

Ian Bohen znany jest dla nas z roli Petera w ,,Teen Wolf”’. W 2018 roku możemy go ponownie zobaczyć na ekranie w 3 produkcjach.

  • Pierwszą z nich jest serial ,,Yellowstone”. Opowiada o rodzinie z Montany, która posiada własne ranczo. Muszą zmierzyć się z tymi, którzy wkraczają na ich ląd. Serial może oddawać nieco klimat westernu. Jest to dramat filmowy, którego reżyserem jest Taylor Sheridan. Ian zagra u boku Kevina Costnera, Kelsey Asbille (znanej nam jako Tracey z ,,Teen Wolf”), Wesa Bentleya oraz Kelly Reilly. Data premiery: 20 czerwca 2018 rok.
  • Drugą produkcją, w której Ian się pojawi jest Sicario 2: Soldado. Wojna narkotykowa na granicy USA-Meksyk doprowadziła do przemytu terrorystów przez granicę USA. By zwalczyć wojnę, agent federalny Matt Graver zaczyna współpracować z bystrym Alejandro. Zdecydowanie jest to film kryminalny/dreszczowiec. Po premierze 29 czerwca 2018 roku przekonamy się, czy rola Iana jest pierwszoplanowa. Scenariuszem filmu zajął się Tylor Sheridan, a operatorem jest Polak – Dariusz Wolski.
  • Trzecim i jak na razie ostatnim znanym nam tytułem jest ,,Little Women”. Jest to współczesna opowieść klasycznej noweli autorstwa Louisy May Alcott. Śledzimy życia czterech sióstr – Meg, Jo, Beth i Amy March. Od dzieciństwa do kobiecości. Pomimo ciężkich czasów trzymają się optymizmu, a gdy dojrzewają stawiają czoła rozkwitającym ambicjom i związkom, zachowując przy tym swoje niezniszczalne siostrzane więzi. Ian wcieli się w rolę Freddiego. Prawdopodobna data premiery to 28 września 2018 rok.

Cody Christian wcielił się w rolę Theo. Niektórym z was jest on znany również z roli Mike’a z serialu Pretty Little Liars. Na ten moment wiemy o dwóch produkcjach, w których się pojawił.

  • ,,Assassination Nation” to prawdziwa opowieść o spokojnym, amerykańskim miasteczku Salem, które postradało zmysły. Reżyserem filmu jest Sam Levinson. Oprócz Cody’ego gra tam również Bella Thorne, Bill Skarsgård, Suki Waterhouse. Film miał swoją premierę 21 stycznia 2018 roku.

  • ,,Notorious Nick” opowiada o jednorękim zawodniku MMA, który ma szansę na walkę w lekkich mistrzostwach. Stara się wygrać dla siebie i innych ludzi na świecie z fizycznymi wyzwaniami. Cody wcieli się w rolę Nicka. Dokładna data na razie nie jest znana.

 

Gdy pojawią się nowe informacje lub filmy, w których ta dwójka zagra post będzie aktualizowany.

Który tytuł i opis najbardziej was zaciekawił?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.