Nowe produkcje 2018| Arden Cho, Dylan Sprayberry oraz Crystal Reed.

Na ten moment to ostatni wpis o produkcjach aktorów Teen Wolf. Jeśli coś nowego się pojawi poprzednie posty będą aktualizowane. Dzisiaj przyszedł czas na Arden Cho, Dylana Sprayberry i Crystal Reed.

Arden Cho jest znana z roli Kiry. W 2018 roku zagra w 3 filmach. 

  • ,,The Honor List” to opowieść o czterech przyjaciołach i liście życzeń. Reżyserem jest Elissa Down. Razem z Arden zagrają Meghan Rienks, Sasha Pieterse i Karrueche Tran. Na początku liceum Piper, Sophie, Isabella i Honor myślą, że będą przyjaciółkami na zawsze, więc zatapiają kapsułę czasu w jeziorze z listą rzeczy, które chcą zrobić przez zakończeniem szkoły. Przez ostatni rok każda poszła w swoją stronę. Piper została klasowym klaunem, imprezową dziewczyną, która nigdy nie przepuści drinka. Sophie zobowiązała się do zostania dziewicą do czasu aż wyjdzie za mąż i stworzyła aplikację czystości. Isabella jest ,feminist femme fatal’ i redaktorką Zine. A Honor jest dumą i radością społeczeństwa. Zaczyna spełniać marzenie o zostaniu profesjonalną baletnicą. Ale kiedy dzieje się tragedia, poprzednie przyjaciółki muszą odnowić więzi, otworzyć kapsułę i wykonać rzeczy z listy. 
  • ,,Joon”30 letnia Joon jest strażnikiem więziennym w osławionym gułagu w najbardziej represyjnym narodzie na świecie, kiedy odkrywa zło tak odrażające, że przemienia ją to ze strażnika totalitarnego we wroga państwa. Wiadomo na razie, że zagra tam również Jane Park Smith.
  • ,,Flexx” Jest rok 2014. Najbardziej elitarna grupa zadaniowa, R.O.S.A, ściga jednego z najlepszych agentów, Troya Emersona. Jest podejrzany o morderstwo swojej rzekomej miłości, Michelle Banks, w 2009 roku. Agent Emerson uciekał przed swoją byłą agencją przez ostatnie 5 lat i jest podejrzanym członkiem nieuczciwej korporacji, znanej jako FLEXX. Jego nieustanne poszukiwanie prawdziwego mordercy Michelle i pragnienie zdemaskowania agentów FLEXXu doprowadza go do szaleństwa. Cały wątek skupia się wokół morderstw, sprawy Michelle i pytania: Kim jest FLEEX? W filmie zagrają również James Duval, Steven Michael Quezada, Gerry Bednob, Ilia Volok, Malana Lea i Phil Austin.

Dylan Sprayberry wcielił się w rolę Liama. Będziemy mogli zobaczyć go w 2 filmach.

  • ,,Malibu Horror Story” po dzikiej nocy imprezowania, czworo nastolatków rozpoczyna wycieczkę campingową, która szybko przeradza się w koszmar. Grają tam (prawdopodobnie w rolach głównych) Tommy Cramer, Jacob Hughes, Veno Miller, Hector Gomez Jr. Premiera odbyła się 9 marca 2018 roku.
  • ,,The Row”– ogłoszony.

Crystal Reed do końca 3 sezonu Teen Wolf wcielała się w rolę Allison. W 2018 roku zagrała w 1 filmie i serialu.

  • ,,Ghostland” – opowiada o matce dwójki dzieci, które odziedziczają dom ciotki. W pierwszą noc w nowym domu zmaga się z morderczymi intruzami i walczy o życie córek. 16 lat później dziewczyny wracają do domu, a wtedy zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Data premiery: 14 marca 2018, Francja. Obsada: Rob Archer, Anastasia Phillips, Mylene Farmer, Adam Hurtig.
  • ,,Gotham”historia komisarza Jamesa Gordona, który broni prawa w Gotham City, zanim pojawia się tam Batman. Crystal pojawia się w 4 sezonie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.