Nowe produkcje 2018| Tyler Hoechlin i Colton Haynes w jednym filmie.

W tym poście przyjrzymy się bliżej produkcjom, w jakich pojawią się Tyler Hoechlin i Colton Haynes. W jednej z nich będziemy mieli przyjemność zobaczyć ich razem na ekranie. 

Colton Haynes znany z roli Jacksona. Zebrałam informacje o 3 nowych produkcjach, w których się pojawi.

  • ,,Triumph”  bystry i zdeterminowany nastolatek z porażeniem mózgowym stara się zostać napastnikiem w jego licealnej drużynie oraz próbując zdobyć serce dziewczyny jego marzeń. Reżyserem filmu jest Brett Leonard. W filmie oprócz Coltona wystąpią: RJ Mitte, Johnathon Schaech, Grace Victoria Cox. Film na razie nie ma ustalonej daty premiery.
  • ,,The 14th Annual Desert Smash Live” to charytatywne wydarzenie w Hollywood, gdzie ludzie mają szansę zmierzyć się z celebrytami. Prowadzącą jest Serena Williams. Data: 6 marca 2018.
  • ,,Bigger” to inspirująca opowieść o dziadkach fitnessu – Joe i Ben Weider. Walcząc z antysemityzmem i rasizmem, a także ze skrajnym ubóstwem, bracia wykorzystują szansę, by zbudować imperium i zainspirować przyszłe pokolenia. W tym filmie zagrają razem Colton Haynes (Jackson) i Tyler Hoechlin (Derek), oraz Victoria Justice. Dokładna data nie jest jeszcze znana.
  • Colton będzie dalej kontynuował swoją pracę na planie serialu ,,Arrow”.

Tyler Hoechlin w serialu ,,Teen Wolf”’ wcielił się w rolę Dereka. W 2018 można go zobaczyć w 4 produkcjach:

  • ,,Departures” hipochondryk pracujący na lotnisku jako handlarz bagażu jest zmuszony stawić czoła swoim lękom, gdy brytyjska nastolatka z nieuleczalną chorobą zaciąga go do pomocy w stworzeniu listy rzeczy, które chce zrobić przed swoją śmiercią. W filmie zagra również Nina Dobrev i Maisie Williams. Dokładna data nie jest jeszcze znana.
  • ,,The Domestics”  miłosna historia o przetrwaniu. Młode małżeństwo musi walczyć, aby powrócić do domu w postapokaliptycznym, środkowo-zachodnim krajobrazie zniszczonym przez gangi. W filmie zagrają również: David Dastmalchian, Sonoya Mizuno, Dave Davis, Kate Bosworth.
  • ,,Nowe oblicze Greya” – bohater Tylera to Boyce Fox. Jest pisarzem, z którym pracuje Anastasia.
  • ,,Bigger” 

Jestem bardzo szczęśliwa, że będziemy mogli zobaczyć na ekranie tych dwóch aktorów w jednym filmie. Na jaki film najbardziej czekacie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.