Nowy projekt Tylera i Lucy Hale – ,,Blumhouse’s Truth or Dare”!

,,Tell the truth or you die.”

Pretty Little Liars i Teen Wolf dobiegły końca, jednak kariera tych dwóch aktorów dalej się rozwija. Lucy Hale i Tyler Posey wystąpią razem w nowym filmie ,,Blumhouse’s Truth or Dare”. 

Thriller opowiada o studentce mieszkającej w Meksyku, która jest zmuszona do grania w nadprzyrodzoną wersję Prawda czy Wyzwanie, która się nie zatrzymuje, a zamiast tego podąża za nią i jej przyjaciółmi do domu. Muszą być posłuszni grze lub ryzykować nagłą, okropną śmiercią.

A to dopiero początek..

„Tell the truth or you die,” słyszymy w trailerze. „Do the dare or you die.”

Po tym jak miłosne zainteresowanie Olivii – Carter, wyjawia, że gra jest prawdziwa trailer zamienia się w klasyczny horror i chaos, gdy uczestnicy odmawiają dalszego grania i jeden po drugim giną.

W filmie oprócz Tylera i Lucy pojawią się również Violett Beane, Nolan Gerard Funk, Hayden Szeto oraz obecna dziewczyna Tylera-  Sophia Taylor Ali.

Premiera filmu w USA – 13 kwietnia 2018 rok!

Tylera będzie można również zobaczyć w 3 sezonie Scream.

Źródło: http://www.digitalspy.com/movies/news/a846857/pretty-little-liars-lucy-hale-tyler-posey-truth-or-dare-trailer/ , google


Mnie osobiście film bardzo zainteresował w większości dzięki Tylerowi i Lucy. Trailer jest ciekawy, gra aktorska z tego co zauważyłam na pewno nas nie zawiedzie. Z niecierpliwością będę czekać na premierę w Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.