Nowy serial w universum Teen Wolf [Prima Aprilis!]

Mamy dobrą wiadomość dla fanów Teen Wolf. W czasie wczorajszego odcinka programu „The Ellen Degeneres Show” którego gośćmi byli Tyler Posey (Scott McCall) i Jeff Davis (producent wykonawczy) chłopaki zdradzili nam plany MTV na temat nowego serialu o przygodach wilkołaków z Beacon Hills.

Nic nie mówiliśmy wcześniej że względu na trwający sezon 5. Ale myślę, że z racji iż każdy czuje, że TeenWolf się kończy, czas myśleć o spin-offie. Jeff Davis

Davies wspominał także o głównych rolach nowego formatu. Dylan O’Brien miałby wcielić się w dwie postaci; Stilesa Stilinskiego oraz Zacka Riddley’a, wilkołaka (zaginionego bliźniaka Stilesa).

Co sądzicie o pomyśle nowego serialu? Będziecie oglądać?

This article has 21 Comments

  1. „Dylan O’Brien miałby wcielić się w dwie postaci; Stilesa Stilinskiego oraz Zacka Riddley’a, wilkołaka (zaginionego bliźniaka Stilesa).” – Co proszę? To już jakieś przegięcie konkretne. Że niby Szeryf Stilinski nie miał pojęcia o tym, że ma drugiego syna? Czy może wiedział, że zaginął ale odpuścił temat i nigdy nie szukał swojego dziecka?
    Widzę, że planuje tu bardziej poranione wątki niż w nowym sezonie Teen Wolfa.

  2. Jeżeli to prawda, to meeeeegaaa, super i wgl masakra! Chce to oglądać, tyle że dziś prima aprilis i nwm czy wierzyć xd Ale jak to by była prawda to łaaał!

  3. Oczywiście, że prima aprilis! 😀 Pomyślcie sobie skoro szeryf Stilinski to człowiek, a Stilinska była opoką i Stiles też był człowiekiem, to w jaki sposób jego rzekomy bliźniak miałby być wilkołakiem? Gdzie tu logika?

  4. Gdyby jednak to była prawda i Dylan O’Brien miałby grać tę rolę to dałby z siebie wszystko tak jak w roli Stilesa, choć i tak uważam, że rola Stilesa pobija wszystkie inne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.