Nowy zwiastun 6 sezonu – ANALIZA! Spoilery!

Pierwszy odcinek 6 sezonu już za nami. Jeśli oglądaliście odcinek zapraszam do rozwinięcia! UWAGA NA SPOILERY!!!

Poniżej przedstawiam najnowszy zwiastun 6 sezonu Teen Wolf:

ANALIZA: 

Do akcji wraca uwielbiany druid Deaton i pomaga stadzie rozwiązać zagadkę Ghost Riders. Następne ujęcie ukazuje Parrisha a raczej Piekielnego Ogara. Wiedziałam, że brakowało mi kogoś w pierwszym odcinku. Wróci z powodu kolejnego niebezpieczeństwa, a może będzie chciał skontaktować się z Lydią?

Stiles oficjalnie został porwany, ale czy zapomniany? No właśnie. Przyjaciele zdają sobie sprawę, że czegoś im brakuje. Coś nie pasuje, coś się zmieniło. Stiles zniknął nie tylko z pamięci ale także ze zdjęć, jego rzeczy również nie ma. Nie wiemy jak, czy Lydia przypomniała sobie Stilesa, czy ktoś inny to zrobił ale stado wie, że był ich przyjacielem. Wiedzą, że został porwany przez Jeźdźców i próbują znaleźć sposób, by go przywrócić i udowodnić, że ktoś taki jak on istniał i wciąż istnieje.

Stiles trafia do pewnej rodzaju bazy. Razem z nim jest tam Peter. Możemy zauważyć jak wiele ludzi również zostało zapomnianych.

Peter: Zostaliśmy zapomnieni. 

Jak widać nowy nauczyciel w Beacon High School nie jest takim aniołkiem jak większości mogło się zdawać.

NOWY NAUCZYCIEL = NAZISTOWSKI WILKOŁAK????

Czy to możliwe? Widzimy jedynie urywki scen z nauczycielem, jednak krąży pewna teoria, że właśnie on jest nazistowskim wilkołakiem.

Mellisa i Argent również zostali wtajemniczeni w całą sprawę i znajdują na osobie ślad ugryzienia wilkołaka. Coś jest nie tak.

Ghost Rider nie odpuszczą dopóki nie zabiorą wszystkich. Liam widział jednego z nich na imprezie, a z następnego ujęcia możemy wywnioskować, że Mason wpadł w tarapaty.

POWRACA THEO! ZNOWU STRZELA DO MALII…

Na ekranie ponownie zobaczmy Theo, który przecież miał się zmienić! Dlaczego PONOWNIE strzelił do Malii? Fani Maleo nie będą zadowoleni.

Rozpoczyna się prawdziwa walka między stadem Scotta, a Ghost Riders. Wszyscy chronią się za wszelką cenę. Nie pozwolą na to, by zabrano kolejnego z ich przyjaciół.

Stiles: Nieeeeee!

 

Jak wrażenia po obejrzeniu promo? Dajcie znać w komentarzu! Wolf

This article has 18 Comments

 1. Też byłam zaskoczona, że wilkołak-nazista zatrudnił się w szkole jako nauczyciel. To on, pięć razy oglądałam ten zwiastun. Na pewno zna ten numer z zapachem, bo Scott się nie zorientował. Do czego ten świat zmierza… Dziewczyny (i Corey) do niego wzdychają, a Liamowi się to nie podoba. Wydaje mi się, że „ta osoba z ugryzieniem wilkołaka” to było to samo ciało co zostało znalezione w szkole.
  Poza tym podoba mi się duet (tylko żadnego romansu) Mellisy i Argenta.
  „Nie pozwolą na to, by zabrano kolejnego z ich przyjaciół.” Ja bym jeszcze dodała, że zrobią wszystko, żeby odzyskać tych, co już zabrali.

 2. Theo, Theo, Theo !
  O tak <3
  Może tylko zwiastun ukazuje go takiego złego ? W końcu miał może jakiś cel by do niej strzelać ?
  Tak wiem…zawsze go bronię i będę bronić !

  1. Ja mam inną teorię. Tylko nie pamiętam, skąd to się wywodzi. Bo kiedyś był taki przesąd, że jak ktoś w domu umierał, to zakrywano wszystkie lustra, bo wierzyli, że dusze zmarłych mogą w nie wejść. Jeszcze gdzieś ludzie wierzyli, że lustro jest jakby bramą pomiędzy naszym światem, a światem zmarłych. Nie można przez nie wejść, ale można się przez nie komunikować. Może to właśnie potrafi Lydia? Przecież jest Banshee. Tyle pamiętam z tych przesądów, dość dawno o tych czytałam (znaczy najpierw o tym usłyszałam, potem sobie poczytałam), ale chyba od razu wyskakuje, jakie się wygoogluje.

   1. Może wejdzie do świata zmarłych i zobaczy tam Allison i Aidena. Dziewczyna nie za bardzo będzie pamiętała Stilesa i tamta dwójka pomogą jej sobie przypomnieć kto to był

 3. Moje serce zostało złamane jak się dowiedziałam, że ktoś z głównej czwórki zginie. Kto jest tak bezduszny, żeby ich uśmiercać??.

 4. Jak dla mnie to w tym serialu jest za malo wilkolactwa . Tytul to nastoletni wilkolak a w 4 i 5 sezonie glowne skrzypce grala banshee lydia i ogar, a Scott „potezny”prawdziwy alfa byl na drugim planie nie liczac kilku ciekawych scen walki z Peterem i bestia . Pozdro .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.