Orny Adams nie zagra w 5 sezonie Teen Wolf!

W 5 sezonie nie pojawi się Trener Bobby. Orny Adams na konwencie w Burbank ogłosił, że nie zagra w następnym sezonie. To nie jest tak, że twórcy nie chcą Adams’a, jego harmonogram po prostu na to nie pozwala. Orny także chcę się skupić bardziej na swojej karierze. Niestety nie wiemy co będzie się działo z drużyną Lacrosse, ani czy ktoś zastąpi trenera.

 

This article has 5 Comments

  1. NIEEEEE!!!! Jeszcze tego brakowało! Nie ma trenera świat tego nie przetrwa! Nie bedzie Petera (chyba bo przecież siedzi w pace) i jego. On był taki super. Może uda się go wepchnąć w 6 sezonie. Nie wytrzymam jeśli ktoś też odejdzie. On był jednym z tych którzy byli we wszystkich sezonach jak Melisa, Szeryf, Deaton …..

  2. Alison odeszła, Derek odchodzi z głównej obsady czyli będziemy go widzieć na pewno nie więcej niż kilka odcinków, jeszcze on? Uwielbiałam go jako trenera, miał te dystans, to z nim i u niego działy się najśmieszniejsze rzeczy i teksty… Do tego Malia przeprowadzi się do Stiles’a to kompletnie porażka, miałam nadzieję, że Stiles zacznie coś kręcić znowu z Lydią a tu kicha… Coś czuję, że 5 sezon nie będzie moim ulubionym jak 3B

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.