Pięć powodów, dla których Lydia powinna zostać uratowana

Lydia była ostoją dla Teen Wolfa od początku serialu, więc nasza miłość może być trochę głębsza dla niej niż, powiedzmy dla Hayden.
Ale chodzi o coś więcej niż fakt że Lydia jest po prostu ulubioną postacią. Ona musi zostać uratowana – ale nie uratowana przez jakiegoś Kowalskiego w sensie kogoś nieznaczącego, pamiajcie. Tylko przez Scotta i jego stado. (Theo mówimy do ciebie!) Trzymaj pazury zdala od naszej dziewczyny. Tu jest 5 powodów dlaczego:

 • Lydia może ocalić świat (lub przynajmniej Beacon Hills).

  lydia-1432232131
  Valack i diaboliczna obsługa Eichen nalegają by trzymać Lydię zamkniętą, tylko dlaczego? Scott myśli: “Może [Lydia] jest jedyną osobą, która może nas ocalić.” Banshee wydaje się mieć duży związek z tymi wszystkimi zagrożeniami jakimi są Dread Doctors. Bestia z Gévaudan. Piekielny Ogar. Theo. Możliwe nawet że z Pustynna wilczycą. Lydia być może jest kluczem do całego tego szaleństwa.

 

 • Może się „zakrzyczeć” na śmierć…

  tumblr_inline_o1mbe2Ro5C1t9buq2_500

   Hej, to się przydarzyło jednej z byłych ofiar pacjentek Dr. Valacka. Teraz On wzmocnił jej umiejętności, co cholernie jej w tym pomoże.
 • …albo Dr. Valack będzie dalej wiercił jej dziurę w głowie.

  lydheadhole

  Jeśli dowody fotograficzne Deatona są jakąś wskazówką, to wygląda na to, że ten szaleniec nie zna granic w eksperymentowaniu
 • Stydia ma wciąż szansę.

  stileslyd
  Więc myślisz, że nadal istnieje możliwość jeśli chodzi o tę parę. Jeżeli chodzi o Stydie (Stiles + Lidia) to zawsze. (Czy to tylko my czy Stiles wydaje sie być bardzo zdeterminowany uratowaniem Lydii? Wydaje się jakby Stalia (Stiles+Malia) byłą już przeszłością)
 • Theo NIE MOŻE wygrać.

  theoeichen

  Bo tak naprawdę to jego wina, że Lydia jest przywiązana do noszy. Nie chce nawet myśleć co stanie się Lydii gdy ten żądny władzy psychol podniesie znów na nią pazury.

 

 

Podziękowania dla: zaneta7453 za pomoc w tłumaczeniu 🙂
Źródło: http://www.mtv.com/news/2734142/teen-wolf-scott-save-lydia/

This article has 5 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.