Post informacyjny. Co dalej ze stroną?

Zakończyliśmy przygodę z Teen Wolf i trudno się z tym pogodzić, że część naszego życia, rutyna w jakiej każdy z nas żył – oglądanie odcinków, odwiedzanie bloga, czytanie newsów – dobiegła końca.

Strona została zaniedbana, ważne posty przestały się pojawiać z wielu różnych powodów, o których nie będę tutaj wspominać (główny powód wszystkim dobrze znany – koniec serii). Jednak zamierzam dalej dodawać posty o aktorach i newsach ich dotyczących. Przepraszam za nieobecność i zaniedbanie strony. Mam nadzieję, że część z Was dalej zagląda tutaj czekając na nowe posty i od teraz znowu będziemy mogli razem dyskutować na stronie.

Muszę mieć czas, by wszystko przygotować jednak pierwszy post pojawi się niebawem. Jeśli jest coś o czym chcecie żebym napisała dajcie znać w komentarzach. Dziękuję, Wolf.

This article has 2 Comments

 1. Fakt, zapewne większość użytkowników odeszła po zakończeniu serialu. Większość z nich pewnie wchodziło na stronę tylko w celu skorzystania z odnośnika do następnego odcinka.

  Osoby które zostały, też zapewne nie wchodzą już tak często. Powód zapewne ten sam, dodatkowo materiały udostępniane na stronie są bardzo rzadko, więc i nie ma sensu wchodzić częściej niż raz na jakiś czas i zerknąć, czy coś zostało wrzucone.

  Osobiście myślę, że niestety strona może upaść, bo i zainteresowanie maleje. Fakt, jest kilka stałych osób jak i również zawsze trafi się ktoś, kto dopiero zaczyna swoją przygodę z Teen Wolf. Nie zmienia to jednak faktu, że prowadzenie strony dla garstki osób przestanie być korzystne, a ludzie będą wciąż odchodzić i przychodzić z tym, że proporcje odejścia będą zdecydowanie większe.

  Nie jest to moja strona i nie chcę się mieszać, ale proponuję administracji rozważyć przyjęcie do szeregów kogoś ze stałych osób, kto również zajmie się dodawaniem nowych materiałów – kogoś, kto w jakiś sposób postara się ożywić stronę.

  Myślę też, że dobrym rozwiązaniem byłaby możliwość rozszerzenia strony o aktualne spisy seriali, gatunkowo podobnych do TW.

  Z tego co widzę, forum również można uznać za martwe. Większość postów z 2016/2017r. aktywność praktycznie zerowa.

  To tylko moja skromna opinia, chociaż myślę, że nie tylko ja mam podobne przemyślenia.

 2. Właśnie postanowiłam być tą osobą, która postara się w jakiś sposób ożywić tę stronę. Sama miałam dłuższą przerwę w pisaniu postów przez różne powody. Przypomniałam sobie jak kiedyś pisanie postów i dodawanie ich na stronę sprawiało mi przyjemność. Tłumaczenie artykułów do 3 nad ranem i pisanie z dużą grupką osób na chacie. Wiem, że ta aktywność już tutaj nie powróci. Wspomniałeś, że prowadzenie strony dla garstki osób jest niekorzystne. Właśnie ta garstka osób, która zagląda tutaj zmotywowała mnie, by ponownie dzielić się informacjami z innymi i wrócić tutaj. Nikt nie zaczyna bloga z tysiącem czytelników, prawda? 😀 Strona jest częścią mnie i bardzo mnie cieszy, że mogę pisać dla kogoś i robić ponownie to, co sprawiało mi przyjemność przez ten czas. Ktoś kiedyś może szukać jakiejś informacji, więc na wszelki wypadek będzie ona tutaj zawsze dostępna.
  Do forum niestety nie mam dostępu. Posty wstawiam przeważnie w poniedziałek i piątek ze względu na to, że chwilowo działam tu sama. Dzięki za komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.