This article has 17 Comments

 1. Z Lydią <3 Chyba że scenarzyści postanowią nas wszystkich zaskoczyć i będzie z Malią, bo tego w sumie nikt się nie spodziewa ??

 2. Nie podoba mi się to. Nie jestem fanką ani Stydi ani Stalii. Jednak wolę tę drugą parę. Lydia od początku miała gdzieś Stilesa. Uważała go za nikogo, a potem za przyjaciela. On zaś ją kochał, a kiedy pocałował Malię, było wielkie halo, że źle zrobił. Było mówione, że nie przespali się w EH, ale i tak ludzie mieli wielkie pretensje bo ma być Stydia. Potem nastał sezon 4 i mieliśmy Stalie, co jakoś nie przeszkadzało Lydii. Wiadome było, iż Stiles nadal ją kocha, ale no kurde! Był z Mal. W 5 sezonie całkowicie olali ich miłość (SM), a ponownie skupili się na Stydi. Wpychanie nagle tego, że Lydia go kocha jest moim zdaniem po prostu do kitu. Zmieniło się, gdy go pocałowała? Śmiechu warte… Jestem ciekawa co dalej zrobią. Lydia i Lia się zaprzyjaźniły, a teraz chcą nwm… zrujnować to? Może i Malia da sobie radę, jednak sama powiedziała, że Stiles był pierwszą osobą, z którą była związana na dłuższy okres.
  Dawanie związków, które wyszły z du** jest niszczeniem postaci. Oba związki powstały w taki sposób i odbiły się na postaci Stilesa. Fani Stalii stwierdzą teraz, że jest on zwykłym d*****m, a fani Stydi będą szczęśliwi.
  Jest to tylko i wyłącznie moje zdanie, rozumiem jeśli ktoś się z nim nie zgadza. Jako zagorzała fanka Maleo oraz Aidena i Lydi rozumiem co znaczy mieć swoje przekonania o jakimś shipie.

  1. Piszę to ostatni raz. ODCINKI EMITOWANE SĄ CO KAŻDY WTOREK W USA, W POLSCE W ŚRODĘ O 3 NAD RANEM. LINKI DO STREAMÓW PODAWANE SĄ TUTAJ NA STRONIE W NOWYCH POSTACH JEŚLI JEST TAKA POTRZEBA. NAPISY PL SĄ ZAZWYCZAJ W ŚRODĘ WIECZOREM LUB W CZWARTEK. PO ODCINKI 6X10 BĘDZIE PRZERWA W EMISJI, KTÓRA PRAWDOPODOBNIE BĘDZIE TRWAĆ 2 MIESIĄCE. 🙂

 3. Myślę, że gdyby Stiles i Lidia byli oficjalną parą byłoby to trochę pogwałcenie tej więzi, która ich łączy. Ta miłość między nimi będzie i będą ją okazywać, ale nie będzie to takie oczywiste. Na pewno Stiles nie będzie z Malią. Wydaje mi się, że będą przyjaciółmi

 4. Nareszcie dobrnęliśmy do końca pierwszej części 6 sezonu. Teraz czas na podsumowanie.
  1. Relacja Stiles i Stydii nareszcie bohaterka zrozumiała co jest dla niej ważne. Stiles wyznając jej miłość obudził w niej uczucia, których sama nie była świadoma. Nie odpowiedziała jeszcze co naprawdę do niego czuje. Chociaż w ocenie ich ostatniego spojrzenia widać, że Stiles zazna w końcu szczęścia. W kolejnych odcinkach powinni ze sobą szczerze porozmawiać. Bardzo dobrze, że będą razem jeden jej facet uciekł do Anglii drugiego zabili ONI. Czy chociaż raz bohaterka nie powinna zaznać szczęścia u boku chłopaka, który ją kocha?
  2. Scotta bez dziewczyny to jak liść na drzewie, brakuje mu kogoś, kto pomógłby mu poukładać sobie życie. Może zrobią tak, że będzie z … Malią. Wszystko przed scenarzystami.
  3.Czarny charakter jakoś bez barwny wilkołak-nazista, działa jego nie przypominała działań innych arcyłotrów z poprzednich sezonów. Widmowa zagłada na koniach trochę strachu a i tak udało się kilku załatwić.
  4. Nowy początek Argent i matka Scotta super pomysł widać już było w którymś z odcinków, że do tego dojdzie. Dobry pomysł scenarzystów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.