PRZECIEK! Do sieci wyciekł drugi odcinek sezonu szóstego!

Ledwo ujrzeliśmy odcinek pierwszy, który zaskoczył nie jedną osobę, a tu bum! W sieci krąży kolejny odcinek tej przepięknej serii.

Wielu z Was zapewne jeszcze nie obejrzało pierwszego odcinka, który przypominamy wyszedł dzisiaj, a my możemy już delektować się odcinkiem drugim. Jak to możliwe? Rosja. Jeden z użytkowników podesłał nam linka do rosyjskiej strony gdzie dostępny był odcinek. Po przejrzeniu wielu stron internetowych, zauważyć można że póki co dostępny jest tylko w wersji rosyjskiej. Póki co ustalamy co się dokładnie stało i jakim prawem odcinek dostał się w ręce strony ColdFilm. Będziemy Was na bieżąco informować na ten temat.

This article has 17 Comments

  1. *Spoiler wykryty*
    Nie wiem czy ktoś z Was mnie pamięta i moje szalone teorie na temat 6 sezonu po zakończeniu 5 sezonu i jak na razie się sprawdza Dziki łów, stiles zabrany, theo wróci , 3 rzeczy się sprawdziły kto nie wierzy niech cofnie newsy po zakończeniu 5b i poczyta, przewidywałem jeszcze inne czyli powrót nogitsune i wydaje mi się iż na 90% jest to pewne oczywiście wiemy w kogo się wcieli czyli jednoznacznie wróci void stiles jak wiemy na koniec ostatniego sezonu pare osób może zginąć i wracam do mojej teori śmierć poniesie void stiles wraz z prawdziwym stilesem. A co do pierwszego odcinka to jak co nowy nauczyciel w którego byli wgapieni młodzi jwst nazi wilkołakiem jak ktoś się nie domyślił

  2. A ja nadal po cichu liczę na to, że Stiles znowu wcieli się w Nogitsune. Jeśli tak by się stało i zrobiliby taki sezon jak 3B, to byłby to ogromny sukces. Kocham 3B, według mnie to najlepszy sezon jaki dotychczas powstał. Zobaczymy jaki będzie 6.

  3. Moim zdaniem jezel matka stilesa zyje w tym odcinku to faktycznie stal za jej śmiercia. To znaczy ze sie przyczynil jakos do tego ze ona nie zyje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.