Reboot już w produkcji ?

Po więcej informacji zapraszam do rozwinięcia !

Według najnowszych doniesień producenci zaczynają pracę nad rebootem serialu Teen Wolf. Dla niewtajemniczonych, reboot serialu oznacza, że powstanie serial jakby kontynuacja TW tylko z całkowicie nową obsadą. Źródła podają, że będzie on dotyczył nowej klasy kilka lat później. Być może będziemy mogli zobaczyć także stare twarze na ekranie, ale nie liczyłabym na nikogo z głównej obsady. Prędzej obstawiałabym szeryfa Stilinskiego, mamę Stilesa albo Deatona. O ile w ogóle dojdzie do powrotu jakichś postaci.

Istnieje także możliwość kontynuacji starego dobrego Teen Wolfa jednak w formie podcastu czyli do czytania, powiedzmy raz na tydzień będzie pojawiał się „rozdział”.

Co myślicie o tym wszystkim ? Ja osobiście jestem ciekawa reboota, może też mnie urzeknie, choć wiem, że to już nie będzie to samo. Jeśli chodzi o podcast byłoby naprawdę super gdyby do tego doszło. Dzięki temu będziemy mogli dalej przeżywać to wszystko tylko w innej formie.Może tak dowiedzielibyśmy się co się dzieje z Isaaciem, Kirą itd. Gdyby się czytało, to można by było wyobrażać sobie te wszystkie sceny,skoro imiona mamy dopasowane do twarzy 😀 (ja tak robię czytając książki, biorę kogoś z serialu pasującego do opisu i czuje się jakbym oglądała film w głowie 😀 )
Choć podejrzewam, że byłby problem z tłumaczeniem podcastów. Ci co biegle znają angielski sobie poradzą. Ja osobiście jestem bardzo dobra jeśli chodzi o język angielski ale czytając jakieś opowiadania często też mam problemy i muszę wspomagać się internetowym słownikiem.
Dajcie znać jakie jest wasze zdanie !

This article has 11 Comments

 1. Chciałbym zobaczyć jeszcze Scoot-a , podoba mi się jego prawdziwe człowieczeństwo, jest prawdziwy uczciwy i lojalny, a przede wszystkim jest bardzo zaradny 🙂

 2. Ja myślę, źe najlepiej by było, gdyby zrobili i podcast i reboot jednocześnie xD. Oczywiście podcast jest przyjemniejszym rozwiązanie. Nie wiem jak z innymi, ale jestem przekonana, że reboot na początku mnie zdołuje. xD. Jakie dziwne będzie Becon Hills z nowymi twarzami, kompletnie bez starych x.x. Z drugiej strony daje to nadzieje na pogłębienie mitów uniwersum, może pojawi się cała masa nowych stworzeń? Osobiście chciałabym, żeby skupili się na jakimś innym gatunku. Jestem już trochę zmęczona, że prawie w każdym takim serialu wszystko się kręci wokół wampirów/wilkołaków (chociaż teen wolf zawsze miał u mnie plusa za brak wampirów i tej klasycznej wojny między tymi gatunkami). Tak czy siak, jestem już zmęczona alphami, betami, omegami… No ale nie będę narzekała, jeśli znów postanowią stworzyć świat kręcący się wokół wilkołaków. ważne, żeby była ta kontynuacja xD.

 3. Chciałabym by zrobili coś takiego,że są nowi nastolatkowie i oni też są obdarowani magią jak Lydia,Lira,Scott, Malia i Liam. I mieszkają w mieście BH. Szeryf,Melissa i Chris będą im pomagać a po jakimś czasie dojdzie Liam,Malia,Lydia i może Scott.

 4. Pewnie z ciekawości spojrzałabym na reboot, ale znając życie, będzie zbyt mnie irytował, bo to „nieprawdziwy” TW, albo po prostu będę się czuć za stara na zaczynanie nowej teen dramy. Od kiedy wprowadzili nową, młodszą ekipę, czułam się już za staro na oglądanie, niestety.

  co do podcastów, nie lubię słuchać, trudniej mi się skupić, nie mam co ze sobą zrobić, jak jest tylko głos, więc pewnie nie będę śledzić. Będę liczyć na ang. transkrypcję. ;p

 5. Reboot nie oznacza przypadkiem resetu i rozpoczęcia wszystkiego od nowa? Tak jak to już robią 3 reboot spidermana? Mi się marzy np. spin off (czyli serial w tym samym universum ale w innej lokacji lub skupiający się na mniej ważnych postaciach z oryginału).
  Zauważcie, że serial miał otwarte zamknięcie (dalsze polowania na łowców). Stąd istnieje możliwość kontynuowania tego nie jako „teen” wolf tylko … adult wolf? xD Nie, trzeba jakiś inny tytuł.

  1. A ja bym pragnęła kontynuacji 🙁 Pierwszy sezon zaczęłam oglądać, gdy wszystkie inne moje seriale czekaly na nowe sezony. Pierwszych kilka odcinków nie zachęciło mnie do dalszego oglądania. Później? Wkręciłam się jak nigdy 😀
   I nie ukrywam, że świetnie radzili sobie w sferze „thriller’a”, patrząc na to, że zawsze oglądam odcinki późnym wieczorem 😀 Ogólnie ostatnie trzy sezony świetnie się rozwinęły i pod względem jakości i fabuły i wszystkiego 😀 będzie mi niezmiernie żal jak okaże się, że to już na prawdę koniec… Uważam, że ten serial to był kawał dobrej roboty 😀

 6. Na imdb pojawił się opis:
  A couple of years after Scott McCall left Beacon Hills he returns to help the next class of werewolves and other creatures.

  Piszą też, że w obsadzie będzie Linden Ashby, Khylin Rhambo i Benjamin Wadsworth

 7. Ja to bym chciała żeby cały czas leciał nasz stary wspaniały teen wolf. Co do reboota to nie będzie to samo, ciężko będzie patrzeć na serial w którym nie będzie mojch ulubionych bohaterów.

 8. Coś tu poszło nie tak…podcast to publikacja dźwiękowa. Więc jak do czytania?
  Jak wyjdzie im jak z rebootem OUaT to będę szczęśliwa. Jednak boję się, że będzie to słabe jak ostatnie sezony.

 9. Na początku byłem sceptycznie nastawiony do tego serialu. Pierwsze odcinki nie były jakieś porywające, ale potem się wkręciłem i czekałem na nowe. Chciałbym zobaczyć kontynuację z tymi samymi aktorami. Ale całkiem nowe postacie też mogłyby okazać się ciekawe. Tak czy siak obejrzałem ten serial 3 razy i chętnie obejrzał bym ciąg dalszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.