Regulamin

Zanim zarejestrujesz się na stronie teenwolfpolska.pl zapoznaj się z regulaminem:

REGULAMIN KORZYSTANIA ZE STRONY teenwolfpolska.pl

 1. Ze strony teenwolfpolska.pl mogą korzystać wszyscy Użytkownicy Internetu.
 2. Użytkownicy mogą założyć konto na stronie, bądź używać jej będąc niezarejestrowanym Gościem. Ani Użytkownicy ani Goście nie ponoszą żadnych kosztów związanych z użytkowaniem strony.
 3. Zakładając konto Użytkownik musi podać swój adres e – mail, jednak jest on dostępny tylko do wglądu Redakcji nie będzie w żaden sposób udostępniany postronnym osobom.
 4. Ani Administratorzy ani Autorzy nie otrzymują żadnych korzyści materialnych z racji prowadzenia strony.
 5. Każdy Użytkownik może posiadać tylko jedno konto na stronie.
 6. Korzystając ze strony należy pamiętać o przestrzeganiu Netykiety.
 7. Nie pisz komentarzy, które mogą obrażać innych Użytkowników i uderzać w ich dobre imię. Szanuj zdanie innych nawet jeśli się z nim nie zgadzasz. Nie wstawiaj postów, które mogą demoralizować nieletnich Użytkowników.
 8. Uprasza się, aby nie prowokować kłótni, samemu nie dać się sprowokować („trollowanie”), nie stosować mowy nienawiści („hejtowanie”), nie reklamować innych treści  („spamowanie”), , ani nie uprzedzać faktów („spoilerowanie”).
 9. Obraźliwe komentarze bądź treści niezgodne z regulaminem będą usuwane.
 10. Jeśli Użytkownik notorycznie będzie łamał postanowienia Regulaminu może zostać ukarany w postaci zablokowania możliwości korzystania ze strony („ban” na konto).
 11. Proszę pamiętać, że nigdy nie wiadomo kto jest po drugiej stronie. Dlatego zaleca się ostrożność w udostępnianiu prywatnych informacji na swój temat (imię, nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu, e – mail i tym podobne).
 12. Forum podane na stronie jest oddzielną stroną, nie prowadzoną przez członków Redakcji teenwolfpolska.pl.
 13. Strona teenwolpolska.pl jest tworzona przez fanów dla fanów.

Źródła: 1, 2