Rio Mangini opowiada o swojej przygodzie w ,,Teen Wolf”!

Rio Mangini to 14-letni aktor, który zagrał w amerykańskim serialu komediowym ,,Bella i Buldogi” oraz wcielił się w rolę Alexa, w ,,Teen Wolf”. Jego rodzice zostali porwani, zapomnieni jako pierwsi w tym sezonie. Niestety chłopak niedługo po tym dołączył do nich. 

2

Aktor opowiada o tym jak znalazł się w ,,Teen Wolf”:

„Zacząłem oglądać Teen Wolf, gdy mój kolega Dylan Sprayberry zaczął grać Liama. Od razu polubiłem ten serial. Nie mogłem uwierzyć, kiedy rzeczywiście dostałem przesłuchanie od Teen Wolf! Nie słyszałem nic na początku, ale kilka tygodni po moim przesłuchaniu, widziałem casting dla rodziców, gdzie powiedzieli: „Aktorzy muszą przypominać Rio Mangini” i był tam obraz mnie!”

„Praca z Tylerem Posey, Dylanem O’Brien oraz Dylanem Sprayberry była spełnieniem marzeń,” dodał Rio. „Wciąż jestem podekscytowany! Kiedy kręciliśmy jeden epizod, nie wiedziałem jeszcze, że będzie to ostatni sezon, więc nie byłem taki smutny, ale teraz jestem.”

Źródło: justjaredjr.com

This article has 1 Comment

  1. To spełnienie marzeń wystąpić chociażby przez chwilę w tym serialu, no i oczywiście zazdroszczę Rio spotkania z Tylerem i Dylanem 😀 Być może jego krótka rola w Teen Wolf spowoduje to iż będziemy go częściej widzieli – oby, bo nawet go polubiłam xD

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.