[S03E04] Teen Wolf „Unleashed”

Czwarty odcinek Teen Wolf, to spora dawka nowych tajemnic i szokujących wydarzeń. Do serii dziwnych, zdaje się, że fanatycznych śmierci w Beacon Hills dołącza nowy bohater, o którym w ostatnich odcinkach było cicho. Ponadto producenci zafundowali nam sporą dawkę emocji związanych z Bliźniakami oraz (z obiecywanym już wcześniej) Deucalionem. Fani serialu z całego świata stwierdzili, że serial Teen Wolf coraz szybciej się rozkręca i stać go na jeszcze więcej. 

Pod ‚Czytaj więcej’ streszczenie 4 odcinka!

W mieście ginie kolejny człowiek. Podejrzenia Isaaca spadają na Bliźniaków, którzy nie są zaskoczeni nową sytuacją. Gdy wrabiają Issaaca o pobicie jednego z nich, Scott postanawia się zemścić. Deucalion daje Derekowi propozycję „nie do odrzucenia”. Ma zabić całe swoje stado, by dołączyć do Stada Alf. W epizodzie, Deucalion okazuje się być bezlitosnym szaleńcem, próbującym przejąć władzę nad wszystkimi. Jeden z Bliźniaków, zarywa do Lydii, a zaraz po tym ginie znienawidzony przez uczniów, nauczyciel matematyki.

Jak myślicie, kim są tak naprawdę Weterynarz i szkolona Pani psycholog? W czym i komu pomagał nauczyciel matematyki? Podzielcie się w komentarzach!

This article has 2 Comments

  1. Ciężko określić kto jest tym mordercą, nawet ciężej niż Kanime w 2 sezonie, gdyż tam padały przypuszczenia na Lydię bądź Jacksona, a tutaj na nikogo. No cóż, trzeba czekać aż się wszystko wyjaśni. Odcinek bardzo dobry, teraz trzeba czekać kolejny tydzień na następny. ;c

    1. Ja osobiście podejrzewam kogoś ze Stada Alf (sądząc po dzisiejszym popisie Deucaliona – tym z piorunami ;)) ale rzeczywiście, prawda może się okazać wcale nie taka oczywista…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.