Shelley Henning w ,,When We First Met” – nowej komedii Netflixa!

,,When We First Met” to najnowsza komedia romantyczna Netflixa, w której mamy przyjemność zobaczyć Shelley.

O czym dokładnie jest film?

Noah (Adam Devine) spędza idealny wieczór z Avery (Alexandra Daddario), czyli dziewczyną wyjętą z jego najskrytszych snów, jednakże potem zostaje zdegradowany do poziomu przyjaciela. Bohater jest w szoku. Spędza kolejne trzy lata na zastanawianiu się, co poszło nie tak? Gdzie zrobił fatalny w skutkach błąd? Niespodziewanie, chłopak dostaje szansę cofnięcia się w czasie, do pamiętnej nocy, który skreśliła na zawsze przyszłość jego związku. Noah otrzymuje więc możliwość zmiany swojego losu… wielokrotnie. Czy bohater w końcu zrozumie, co zrobił nie tak? ( Źródło: www.moviesroom.pl)

Shelley wciela się w rolę przyjaciółki Avery.

Podczas kręcenia jednej ze scen, gdy Shelley miała zaatakować Adama zawarczała tak jak to robiła w Teen Wolf. Pozostał jej ten nawyk, a na filmiku poniżej dokładnie to słychać 😀

Film został wyreżyserowany przez Ariego Sandela (znanego również z wyreżyserowania The DUFF) na podstawie scenariusza Johna Whittingtona, Występują: Alexandra Daddario, Adam Devine, Andrew Bachelor, Robbie Amell oraz Shelley Henning.

Film miał swoją premierę 10 dni temu – 9 lutego 2018 roku.


Czy ktoś z Was widział już When We First Met? Muszę przyznać, że zwiastun i opis bardzo mnie zaciekawiły, a obecność Shelley jeszcze bardziej zachęca mnie do obejrzenia tego filmu. Dajcie znać jak wasze wrażenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.