Spoilery! Ciekawa lista 25 ciekawostek! [1/5]

Pierwsza dawka [1/5] 25 gorących ciekawostek dot. 3 sezonu opublikowanych przez MTV! Już teraz przeczytaj gorące nowości – kliknij „Czytaj więcej”!

1) Stiles zachowa poczucie humoru – Wiele się zmieni w Beacon Hills, ale obsada mówi, że możemy liczyć przynajmniej na ironiczny czasem humor Stilinskiego..

2) Coś złego stanie się z relacją Stilesa i Scotta  – mówi Davis. Isaac będzie poruszać się w na terytorium Stiles jako kumpla Scotta. Czy to koniec z klasycznym bromance?

3) Max i Charlie Carver ciężko pracują na siłowni, by jak najlepiej oddać charaktery ich postaci. Ethan i Aiden, są bardziej niż przygotowani do walki. A mówiąc o bliźniakach …

4) Nowe Alfy Ethan i Aiden mają coś zaplanowane na przyjaciół Scotta – Davis powiedział nam, że nowy duet nie musi  skrzywdzić Scotta, ale już na pewno ma jakieś sprawy do załatwienia.

5) Allison Argent nie będzie sie układało – ex-dziewczyna Scotta była wyłączona z życia na miesiąc, a kiedy w końcu wraca do Beacon Hills, będzie ono dla niej niemal obce. Czy ona [jest] w pełni gotowa do polowania? Cóż, jeśli dojdzie do rozlewu krwi…

 

Już jutro dalszy ciąg ciekawostek! Bądź na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.