Spoilery ! Co przyniesie nam sezon 6 Teen Wolf?

Jeff Davis nie spodziewał się szóstego sezonu Teen Wolf,ale teraz go ma. Pisarz zaplanował fenomenalny przebieg. Czego możemy spodziewać się w szóstym sezonie ? UWAGA! W dalszej części znajdują się spoilery !

Jeff Davis został złapany przez fanów,kiedy ogłosił ciąg dalszy na Comic Con w San Diego.W tym czasie, Davis nie był pewien,co dokładnie sezon 6 przyniesie dla Beacon Hills. Teraz jednak, Linden Ashby (Stilinski) zna pomysły na kolejne przygody Scotta.

„Historia wymyślona na sezon 6, jaka została mi przekazana wygląda fenomenalnie”-mówi Ashby. „Jest super ! Jestem bardzo podekscytowany na szanse sfilmowania sezonu 6”

Podobnie jak w sezonie 4, nadchodzący będzie zawierał zmartwienia nastolatków, lecz będzie to coś więcej niż tylko istoty,które mogą ci nabić guza w nocy.

„To naprawdę przerażające, straszne rzeczy, lecz niekoniecznie potwornie przerażające.”-dokuczał Ashby. „Bardzo przyjazne, dorosłe rzeczy będą poznawane w 6 sezonie. To bardzo złożone. A ja po prostu siedzę tu z wielkim uśmiechem na twarzy, bo to będzie po prostu mega dobre”

Aktor mówił także o finałowym dwudziestym odcinku na twitterze.

Bez tytułu

„Właśnie przeczytałem finałowy szkic 5×20. Jest taki dobry ! To nie przyjdzie łatwo ani szybko, ale to co to jest…jest WSPANIAŁE!”


Jak myślicie, czego możemy spodziewać się w sezonie 6 ?

Źródło:http://www.enstarz.com/articles/140461/20160204/teen-wolf-season-5b-phenomenal-season-6-on-the-way-actor-teases-amazing-finale-video.htm

 

This article has 20 Comments

 1. Rozniesie się wirus gdzie wszystkie osoby paranormalne przestaną mieć moce,a paczka Scotta będzie szukała rozwiązania tego problemu i gdy już znajdą Scott zdecyduje, że pozostanie człowiekiem. I bam! Serial się skończy. HAHAHAAHAHAH

 2. Wątpię , że Scott zdecydował by się na zostanie człowiekiem ponieważ teraz jest alfą i ma stado więc nie może ich tak zostawić .

   1. No, jakiś czart, czy zmora, albo nawet Baba Jaga 😀 Żeby nie było, Baba Jaga nie została wymyślona przez Grimmów na potrzeby baśni. To postać ze słowiańskich wierzeń :p

 3. Marzy mi się więcej wątków życiowych, tak jak to było na początku… Właściwie… jak to było do sezonu 4. W 5 już te wszystkie historie zaczynają mnie przerastać i zaczyna się wszystko mieszać. Brakuje mi wątków z lacrosse, ogólnie ze szkoła. Fajne są tam scenki.

  1. Albo z imprezami u Lydii, albo w domku nad jeziorem. W 4 sezonie fascynowały mnie scenki z Eichen House, teraz trochę mam ich dosyć, ale jeśli chodzi o technicznie to ten sezon wymiata, na 100% i zmiata inne seriale!

 4. oglądałam tyle spojlerów o powrocie Allison tylko nie wiem czy czasami nie będzie jej i Scota łączyła mega więź że każdy ból będzie odczuwalny

 5. Bardzo jestem ciekawa co mogą wymyśleć.W 5sezonie mamy Dreed Doctors i Bestie nie wiem co by musieli wymyślić żeby przebiło ten sezon.Ja tam lubie patrzeć na nowe potwory ale co może być straszniejsze od Bestii.

 6. Allison nie wróci. Po prostu ta aktorka gra rolę Panny z Geavouden i tyle. Allison jest martwa i taka pozostanie, było o tym wcześniej pisane. A co do 6 sezonu… Błagam, tylko nie wampiry. Ja tak się cieszę z tego, że nie ma w tym serialu wampirów, niech oni tego nie psują Q_____Q

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.