Spoilery! Czy Dylan O’Brien pojawi się w 6 sezonie Teen Wolf?

Wszyscy pewnie zastanawialiście się co dalej będzie działo się z Dylanem. Czy zostanie w serialu ? A może odejdzie na rzecz filmów? UWAGA! W dalszej części znajdują się spoilery!

Dylan O’Brien jest związany umową jeśli chodzi o sezon 6 !

Pomimo niekończących się strumieni plotek z fałszywych źródeł w ciągu ostatnich kilku tygodni, Dylan O’Brien NIE pozostawi Teen Wolf pod koniec tego sezonu.

TeenWolfNews.com po raz pierwszy opisał w lipcu, że O’Brien pozostanie w serialu w szóstym sezonie. Mimo to, kilka wyjętych z kontekstu cytatów z aktorem i od producenta wykonawczego Jeffa Davisa spowodowało lawinę fałszywych doniesień sugerujących,że miałby opuścić serial po drugiej połowie sezonu 5.

W „Dylan O’Brien nie wraca do Teen Wolfa w sezonie 6”-fałszywa plotka z doniesieniami, że następny Więzień Labiryntu(film) trafi do produkcji począwszy od lutego, który wydaje się być sprzeczny z harmonogramem filmowania Teen Wolfa.

Jeff Davis w niedzielę, wyjaśnił wszelkie wątpliwości dotyczące przyszłości aktora z Teen Wolf.
Choć obaj dyrektorzy produkcji Więźnia Labiryntu powiedzieli,że będą kręcić w  Vancouver między 29.02-31.05.2016, Davis mówi, że te daty mogą się jeszcze zmienić.
„Wbrew temu co czytałeś, te daty nie są jeszcze potwierdzone”

tumblr_static_tumblr_static__640

Mimo,iż tradycyjnie Teen Wolf jest kręcony późną zimą i wczesną wiosną, terminy filmowania szóstego sezonu także nie są jeszcze potwierdzone.
„Nie mamy jeszcze daty rozpoczęcia produkcji”-mówi Jeff Davis.
Nawet jeśli harmonogramy obu produkcji będą kolidowały ze sobą Dylan O’Brien nie pozostawi serialu.
„Ma kontrakt na obie produkcje”-powiedział Davis.

To będzie nie lada wyzwanie dla przedstawicieli O’Briena i MTV, aby wykombinować jak podzielić aktora, jeśli to będzie konieczne.
„To może być koszmar planowania, mówiąc szczerze”-wyjaśnia Davis. „Ale myślę, że to będzie trudniejsze dla aktora, który może się znaleźć w ciągłej podróży w dwie strony”

To nie pierwszy raz, że Davis i MTV muszą rozwiązywać konflikty w harmonogramie aktora.
„Najtrudniejszą rzeczą, jaką zrobiliśmy kiedykolwiek było pracowanie wokół ujęć Jill Wagner(Kate Argent) Wipeout”-Davis odnosi się do sezonu 1.

W momencie gdy Teen Wolf było kręcone w Georgii, a teleturniej Wipeout został wyprodukowany w Kalifornii.
„Miała lecieć do Atlanty, aby kręcić z nami, a potem z powrotem na pokład samolotu i kilka godzin później do kręcenia Wipeout”.

Niezależnie od trudności w harmonogramie, które mogą powstać, Davis mówi,że Dylan O’Brien ma kontrakt na pozostanie w Teen Wolf na sezon 6.


Cieszycie się, że nasz Stiles dalej będzie przeżywał przygody z przyjaciółmi? Ja osobiście jestem wniebowzięta !

Źródło:http://www.teenwolfnews.com/#!Dylan-O’Brien-is-Under-Contract-for-Teen-Wolf-Season-Six/cjds/565269820cf229b1ae9d7498

 

This article has 6 Comments

  1. Oczywiście że się ciesze Stiles jest moją ukochaną postacią i bardzo bym chciała żeby pozostał w tym serialu do samego końca.Bez Stilesa to już by nie był ten sam serial.

  2. To było pytanie retoryczne, prawda? 🙂
    Oczywiście, że się cieszę. Cieszę się jak głupia, że Teen Wolf, ten najzajebostszy (jest wgl takie słowo?) serial swiata nic ze swojej boskości na razie nie straci, bo Stiles zostaje. A Stiles to najlepsza postać w całej galaktyce, ja go kocham, wielbię po prostu. Bez niego Teen Wolf straciłby swoją teenwolfowość. To już by nie było to samo bez niego.

  3. Z jednej strony się cieszę, ale z drugiej okropnie żal mi Dylana, że jest taki zapracowany :c Nie wiem czy zauważyliście, ale on na wszystkich zdjęciach wygląda na zmęczonego, jakby spał jakieś trzy godziny na dobę.

  4. A mnie to szczerze mówiąc wisi. Bez Allison jakoś się ułożyło, ułoży się jeszcze bez Stilesa. na każdego znajdzie się odpowiednia łatka. Dobrodziejstwo trzeciego sezony nie wróci, gdzie był najlepszy komplet obsady niż kiedykolwiek. Poza tym znajdą się fani Dylana O, którzy nie wiedzą co to jest Teen Wolf, co może oznaczać, że skoro Dylan może istnieć bez Teen Wolfa, to Teen Wolf może istnieć bez Dylana.

    A teraz czekam na hejty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.