Spoilery! Czy Theo wróci w 6 sezonie?!

Możliwe, że fani Theo (Cody Christian) nie widzieli go po raz ostatni!

W wywiadzie dla TvLine Jeff Davis zdradził, że zdradziecka chimera zawita jeszcze do Beacon Hills w przyszłości, mimo że dosłownie został wciągnięty pod ziemię przez jego martwą siostrę w finale 5 sezonu.

,,Myślę, że zasłużył na koniec, ale przypominam także o tym, że bardzo polubiliśmy Cody’iego.” mówi Davis. ,,Chcemy być pewni, że nie zabiliśmy go, więc możemy prawdopodobnie przywrócić tę postać.”

W wywiadzie dla HollywoodLife Jeff zdradził, że on i pisarze ustalają, jak mogą zatrzymać Theo w show. Zapytany, czy będzie tęsknił za pisaniem scenariusza dla Christiana, Davis – który cofa się nieco od jego roli jako scenarzysta w następnym sezonie – powiedział:

,,Zawsze było przyjemnie pisać dla Cody’igo, zawsze było w tym coś o pisaniu dialogów dla czarnego charakteru, który próbuje odzwierciedlać Twoją najciemniejszą stronę. To było swego rodzaju ‚oczyszczenie’. Mogę powiedzieć ‚do wiedzenia’ dla jego postaci tak jak wycofuję się z show, ale dla publiczności może być to ‚do zobaczenia później’ ”.

Choć nie jest jasne, czy Christian powtórzy swoją rolę jako Theo w sezonie 6 lub w kolejnych ratach, 20-letni aktor jest absolutnie wdzięczny za możliwość bycia częścią 5 sezonu.

Tydzień temu poprosił media o czas na przemyślenie jego pobytu w serii MTV.

,,[To miało być] niesamowitym przeżyciem.” powiedział grając Theo w serii tweetów. ,,Niektórzy z Was nie znoszą tego charakteru. Niektórzy z Was cieszą się wręcz nim. Chcę tylko powiedzieć, że to był zaszczyt być częścią tego show. Przedstawienie tej postaci. I jest ona związana z każdym wspaniałym fanem. Dziękuję za wszelkie wsparcie. To naprawdę oznaczało ‚świat’.”

Cody przygotowujący się do modelu twarzy wilkołaka:

Źródło: http://www.designntrend.com/articles/71886/20160312/teen-wolf-spoilers-cody-christian-theo-coming-back-for-season-6.htm

This article has 8 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.