Spoilery ! Dlaczego Valack posiada maskę Dread Doctors ?

W ostatnim odcinku widzimy, że Valack posiada maskę podobną do tych jakie noszą Dread Doctors. Pytanie brzmi dlaczego? 

W odcinku pielęgniarka towarzyszy Valackowi w pokoju w Eichen,gdzie ukrywał maskę.
Gdy Valack wyciąga dziwnie wyglądający hełm z szafki,pielęgniarka pyta go „Czy kiedykolwiek jej użyłeś na kimś?”
„Nie od wielu lat”- odpowiada Valack prosząc by zamknęła drzwi.
„Skąd wiesz czy nadal działa?”-pyta pielęgniarka odwracając się do lekarza.
„Myślę, że powinniśmy spróbować”-odpowiada doktor szybko nakładając jej go na głowę.
Następnie przyciska guzik aby zobaczyć co się stanie biednej pracownicy Eichen z założoną maską.

teen-wolf-amplification-dread-doctors-mask

Powód dla którego Valack posiada maskę nie jest jeszcze znany,ale oczywistym jest to,że nie powiedział Scottowi i jego stadu o wszystkim co wie na temat Dread Doctors. Czy możliwym jest,że to on był tym,który ich stworzył lata temu ? Tylko czas odpowie nam na to pytanie.

Zanim dowiemy się kto kryję się za maskami Dread Doctors,fani Teen Wolf będą musieli poczekać aż do finałowego odcinka piątego sezonu aby się dowiedzieć kim są źli lekarze.

„Traktowaliśmy 20 odcinków jako jedną historię więc ta sprawa będzie się ciągnąć aż do 5×20” – mówi Jeff Davis,producent wykonawczy dla Entertainment Weekly.
„Dowiesz się o losach Dread Doctors,dowiesz się o losach wszystkich naszych bohaterów i jak to wprowadzi nas do szóstego sezonu”
„Makijaż pod maski chirurgów…nasza makijażystka wykonała fenomenalną robotę”-dokuczał Davis. „Jesteśmy szczęśliwi z tego powodu,w końcu sami się o tym przekonacie”

A wy co sądzicie o Valacku ? Myślicie,że coś ukrywa ? Po co waszym zdaniem potrzebna mu maska ? Czy twarz Dread Doctors może być oszpecona skoro makijażystka miała tyle pracy?

Źródło:http://www.designntrend.com/articles/69467/20160202/teen-wolf-season-5-spoilers-why-does-valack-have-a-dread-doctor-mask.htm

This article has 4 Comments

  1. W którymś odcinku, gdy Theo rozmawiał z Doktorami strachu, doktorzy wstrzykiwali sobie coś do ręki. Cała ta ręka była pokryta jak by takimi żyłami, a skóra była zmarszczona i miała dziwnie blady kolor. A więc pewnie ich głowy wyglądają podobnie. Moze doktorom stało sie coś poważnego i dlatego tak wyglądają.

  2. Ja liczyłam że wcześniej poznamy tożsamość Dread Doctors a nie dopiero w ostatnim odcinku.Oni na pewno są bardzo oszpeceni dlatego noszą te maski.A co do Valacka to na pewno coś ukrywa inaczej nie posiadał by tej maski pozatym on jest mroczną postacią.Te eksperymenty które robił na istotach nadprzyrodzonych i teraz to co robi Lidii więc na pewno nie można go nazwać dobrym raczej szalonym naukowcem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.