Spoilery! Jeff Davis o zmianach w 6 sezonie Teen Wolf | Newsy!

Po finale 5 sezonu Teen Wolf przeprowadzono wywiad z Jeffem Davisem na temat 6 sezonu. Czego możemy się jeszcze spodziewać?

 

Jaki wpływ na wszystkich wywarł powrót Crystal do jej odcinka?


 

To miało ogromny wpływ zwłaszcza na producentów i pisarzy. Joe, nasz producent wykonawczy, który wyreżyserował odcinek ma obsesję na punkcie zrobienia spinoffu z Crystal jako Marie – Jeanne gdzie ja ogromnie go wspieram.

To było po prostu wspaniałe mieć ją tam. To było jak pomysł na zakończenie tego sezonu. Pozwoliło nam uczynić finał listem miłosnym do Allison i Crystal.

Wiesz, że cały internet chce zobaczyć spinoff Marie – Jeanne, prawda?


 

Tak! I powinni! Była fantastyczna! Chociaż nie wiem czy powinniśmy wtedy dodać akcent. Musimy pominąć akcent [śmiech]. Pomimo tego świetnie się spisała.

teen-wolf-marie-jeanne-crystal-reed

 

Stworzyłeś Allison jako bohatera sezonu 5, mimo że nie ma jej już z nami. Jak to jest być pewnym, że utrzymasz jej wątek przez kolejne 20 odcinków tak by wypłata (za istoty nadprzyrodzone 3 sezonu) była dobra na zakończenie?


 

Nie wiedzieliśmy tak naprawdę o wypłacie [śmiech]. Nazywam to podświadomością pisarza. Jedną z rzeczy, którą mówię w pokoju pisarzom to to, żeby nie dowiedzieć się wszystkiego od razu. Fabuła i postacie poprowadzą Cię na właściwą drogę.

Pamiętam dzień, gdy siedzieliśmy tam i naszła mnie myśl o Sebastianie wbijającego szpony w szyję Scotta, bo bardzo chcieliśmy założyć w 5×18 że nie będzie mógł pokonać Bestii siłą, że będzie musiał zrobić to sprytnie, że będzie musiał użyć swojej inteligencji, nie mięśni. I pomyślałem, co mógłby zobaczyć Sebastian? Czy mógłby zobaczyć Allison Argent? Potem byłby zaskoczony pojawieniem się Marie – Jeanne, która pokonała go wcześniej. I mogłaby go pokonać ale w jego wspomnieniach i po prostu przez silne relacje Scotta [z Allison].  To była droga do tego, by pokazać że te przyjaźnie i związki między bohaterami  są na tyle silne by uratować ich życia nawet jeśli są martwi.

 

Mogę powiedzieć, że Pustynna Wilczyca nie zginęła w finale. Czy jej historia będzie kontynuowana w sezonie 6?


Cóż, chcieliśmy dać Wam ostateczne zakończenie ale Marisol (Corinne) spodobała nam się tak bardzo, że nie mogliśmy jej zabić. Wiedzieliśmy również, że trudnym wyborem dla Malii w tym sezonie było zostanie w stadzie Scotta i nie być zabójcą lub dokonać swojego rewanżu. Nie mogłaby być zabójcą, więc wiadome było że Desert Wolf zostanie przy życiu. Ale pokochaliśmy Marisol i jesteśmy bardzo zadowoleni z tego jak odegrała tę postać, więc chcielibyśmy dostać ją z powrotem.

 

W jaki sposób rozwinie się moc Malii, którą odebrała swojej matce?


Malia będzie bardziej pewna siebie, jej moc przepełni się siłą. Macie okazję zobaczyć przykład jej mocy już w 1 odcinku 6 sezonu.

teen-wolf-season-5-malia

 

Jak Hayden będąc w stadzie Scotta może wpłynąć na dynamikę grupy?


Spędziliśmy dużo czasu na omawianiu charakteru Hayden w 6 sezonie. Sądzimy, że dobrze rozplanowaliśmy jej historię. W momencie, gdy Scott może opuścić Beacon Hills i wyjechać do Collegu staje się wilkołakiem co jest dla niej bardzo dobre w nadchodzącym sezonie. Jak to jest być wilkołakiem, podczas gdy Alpha wyjeżdża?

 

Jedną z moich ulubionych części sezonu 5 było wprowadzenie Skinwalkers i oczywiście koniec sezonu, gdy Kira dołącza do nich co oznacza że musi zostać tak długo jak trzeba. Czy zobaczymy ją w 6 sezonie? Czy dostaniemy więcej informacji o skórozmiennych?


To się okaże. Mogę Wam powiedzieć, że w następnym sezonie zajdzie parę istotnych zmian, więc musicie to zobaczyć. Na chwilę obecną jest ze Skinwalkers.

 

Mówiąc o skórozmiennych, czy upadek Theo był dla Was satysfakcjonujący jak dla mnie?


Nie chcieliśmy zabić Theo, częściowo dlatego że uwielbiamy Cody’iego Christiana. Byliśmy jak: ‚Czy mamy zamiar sprowadzić go z powrotem? Musimy go zobaczyć. Jeszcze nie wiemy’. Ale wiemy, że zasługuje na karę. Dawno temu zdecydowaliśmy ze Skinwalkers i Kira przyczynią się do tego.

Myślę, że Cody dał z siebie wszystko. Słyszysz ten piękny rodzaj pęknięcia w głosie, gdy krzyczy: ‚Scott, pomóż mi!’ Z powrotem do piekła, czy gdziekolwiek może teraz być.

teen-wolf-season-5-theo

 

Wiem, że zawsze dzieje się coś między sezonami. Czy rzeczywiście w sezonie 6 będzie przeskok czasowy?


 

Tak, trzy miesięczny. Będziemy w drugim semestrze ostatniej klasy.

 

Zastanawiałam się, czy zobaczymy Masona pracującego nad tym co się z nim stało.


 

Cóż, rozmawialiśmy o tym czy chcemy zobaczyć Masona ze zmaganiami z ciemnością. Ale jedną z rzeczy, które lubimy w Masonie tak bardzo jest jego pozytywna energia i dobroć. I jest zabawny. Jedną z rzeczy, które są dla nas ważne do zrealizowania w sezonie 6 jest uzyskanie go ponownie zabawnym, by świecił dawnym światłem. Nasze show robi się bardzo ciemne i to co chcieliśmy zrobić jeszcze w sezonie 5B jest to by znów odzyskał swój humor. Zobaczymy.

teen-wolf-season-5-mason-liam

 

Właściwie nazywamy go Tank Guy (Człowiek zbiornik?), ponieważ nie wiemy za bardzo jak go określić. Ale żołnierz, który był utrzymywany przy życiu przez Dread Doctors, żyje i oczywiście udało mu się uciec. Co możesz nam powiedzieć o zagrożeniu jakie ma zamiar postawić w sezonie 6?


Na pewno będzie się czaić w sezonie 6, ale nie mogę o nim za dużo powiedzieć. Jest nazistowskim wilkołakiem, więc oczywiście nie będzie tym dobrym.

 

Zazwyczaj wybierasz motyw dla każdego sezonu. Czy wybrałeś już go dla sezonu 6?


Sezon 6 faktycznie wraca do przyjaźni, głównego nacisku na show, którym są dwoje przyjaciół idący w jedna noc do lasu, by znaleźć ciało. Pierwsza część sezonu 6 skupia się przeważnie na przyjaźni Scotta i Stilesa. To wszystko, co mogę powiedzieć w tej chwili, jeszcze nad tym pracujemy.

 

Czy wiecie, jaki rodzaj mitologii zaprezentujecie w nadchodzącym sezonie?


Tak, wiemy. Podpowiedź znajduje się w krótkiej zapowiedzi sezonu, która wyjdzie (już wyszła) po finałowym odcinku we wtorek.

teen-wolf-season-5-stiles

 

[…]

Czy jest coś jeszcze, co chcesz powiedzieć o zbliżającym się sezonie 6? Cokolwiek, dla fanów?


 

 

 

 

 

Mogę powiedzieć, że nadejdzie wiele zmian. To wielki sezon zarówno dla Scotta i Lydii

6 SEZON BĘDZIE SKŁADAŁ SIĘ Z 20 ODCINKÓW. DOKŁADNA DATA WYDANIA 6×01 NIE JEST JESZCZE ZNANA.

 

WOW! Mimo, że za dużo nie ma tutaj istotnych informacji, to uważam że dowiedzieliśmy się wystarczająco wiele by nie móc doczekać się sezonu 6. Jak wiemy nadejdą wielkie zmiany. Tylko co mogą one wywrzeć na Scotcie i Lydii? Z niecierpliwością czekam na 1 odcinek 🙂 Przepraszam za tę wielką przerwę pod koniec ale ustawiło się automatycznie i nie umiem jej zmniejszyć. -Wolf 🙂

Źródło:http://www.hypable.com/teen-wolf-season-6-changes/

This article has 16 Comments

 1. Tak sobie myślę… Czy ten jeździec, który pojawia się w promo 6 sezonu może być powiązany z Dzikim Łowem, powiązanym z mitologią germańską?

 2. A teraz MOIM zdaniem:
  -Taki spin-off byłby fajny, gdyby miał jakieś 10-12 odcinków. Jedna historia i koniec. Taka gadka dla fanów.
  -Pustynna Wilczyca żyje! Tak… (i hajtnie się z Peterem).
  -Przypominam, że Hayden przebyła swój „chrzest bojowy” jako chimera, tak źle z nią nie będzie. Bardziej współczuję Scottowi, bo jak to będzie, ze będzie musiał się użerać ze swoimi dwiema, miziającymi sie po kątach betami. Dokładnie to próbowałam sobie wyobrazić od środy.
  -Jest mi smutno, bo prędko nie zobaczę Kiry w nowych odcinkach.
  -Mimo wszystko, mam nadzieję, ze Mason będzie Masonem z czwartego/Piątego A sezonu.
  -Wilkołak-nazista, czyli totalne przeciwieństwo Scotta i tradycyjna niespodzianka od Twórców na koniec sezonu. Tez nie pamiętam tego momentu z odcinka, zobaczyłam na YT.
  -„Pierwsza część sezonu 6 skupia się przeważnie na przyjaźni Scotta i Stilesa.” – YES!

  No i to by było na tyle…

 3. Najbardziej mnie zainteresowało chyba to, czemu będzie to wielki sezon dla Scotta i Lydii.. Nic, tylko czekać na ten 6 sezon!

 4. *Mam pomysł kto może wrócić: Alison, Derek i Peter <3
  Gdzieś tam czytałam, że ten sezon będzie miał motyw duchów i thrillera psychologicznego, więc jakimś tam cudem przywrócą Alison do żywych (wiem dziwna wizja, ale na Jeffa wszystko stać!)
  Peter… Gdzies czytałam, że matka Malii będzie w Eichen House i drugi rodzic ma jej pomóc w uporaniu się z większą mocą. Derek ma wrócić, tak mocno za nim tęsknie i za Sterekiem…
  Wielki sezon dla Scotta i Lydii, Scott będzie musiał uporać się z betami… I no Alison…. (mój pomysł na jej powrót, trochę chory, ale to Teen Wolf). Lydia może odkryje coś nowego w swojej mocy Banshee…
  Ten sezon na pewno będzie spektakularny… Jestem ciekawa ile będzie sezonów, wiadomo, że będzie 6A i 6B…

 5. Ma nadejść wiele zmian oby to były tylko zmiany na lepsze a nie na gorsze. Wilkołak nazista nie wiem czy to będzie fajny wątek. To wielki sezon dla Scotta i Lidii ciekawe co to może oznaczać jeśli chodzi o Scotta to mam nadzieje że to nie chodzi o to że on przekazuje pałeczke Liamowi a sam usuwa się trochę w cień (błagam żeby to tylko nie o to chodziło bo to by była porażka) a co do Lidii to nasunęła mi się jedna wielka zmiana mianowicie Stiles i Lidia jako para w końcu po tak długim czasie 🙂 i bardzo ale to bardzo bym chciała żeby to była taka zmiana w życiu Lidii bardzo im kibicuję i chce żeby byli razem 🙂 Co do reszty bardzo się cieszę że Kiry nie będzie mam nadzieje że już nigdy nie wróci ale z drugiej strony chce zobaczyć Theo chce żeby wrócił ale skoro teraz jest ze skórozmiennymi to jeśli on będzie pokazany to i pewnie Kira ech tak żle i tak niedobrze . Następnie cieszy mnie że Pustynnej Wilczycy nie uśmiercili polubiłam ją i mam nadzieje że wróci w 6 sezonie ale najbardziej chce żeby Theo wrócił do BH 🙂

 6. kocham Teen Wolf <3 jednakże jeżeli Scotta nie będzie w Teen Wolf to nie będę tego oglądać bo ja go uwielbiamy jest fenomenalnym aktorem chciałabym żeby było z nim więcej scen 🙂 jeżeli to możliwe 🙂 i żeby role Scotta zagrał ( Tyler Posey ) 🙂

 7. Sciles – no fajnie.
  Theo zyje? – jeszcze fajniej ;D
  Hayden gówno mnie obchodzi, szczerze mówiąc.
  Mason nadal będzie głupawym wesołkiem? spoko. ;/
  Pustynna zyje? wtf?
  wilkołak – nazista mnie nie przekonuje specjalnie, choć nawet w historii III Rzeszy wilki mają swoje momenty..

 8. Faktycznie ciekawy wywiad!
  MOIM zdaniem najlepsze watki to:
  przyjazn scotta i stilesa
  malia<3 i jej moc
  nazitowskie wilkołaki
  szkoda ze badzie mało Kiry
  dlaczego nie usuneli watku Pustynnej i Theo (to najbardziej irytujace postacie!)
  ciekawe co z tymi duachami i Scottem….
  tak jak kocham Lydie tak nie rozumiem jej mocy Banshee (mogłby ktos wytłumaczyc… ona tylko tam chodzi znajduje trupy drze sie i robi jakies kule z jej mocy… nie ogarniam! :/)

  1. moc Lydii polega na tym że potrafi odnajdywać ludzkie ciała.. dzięki krzyku potrafi uratować ludzkie życie .. i umie obronić się za pomocą krzyku i swojej mocy ..(to są właśnie niby te kule czy coś…) z Lydią w 5 sezonie akurat było bardzo dużo wątków i to mnie naprawdę zdziwiło.. theo mnie wkurza i tak naprawdę nie chce żeby wrócił no ale jeśli dzięki jego roli w 6 sezonie będzie lepszy cz itp. to jakoś go można znieść.. wszyscy mówią że bardzo by chcieli ujrzeć w 6 sezonie tkz. Stydie również tej parze kibicuje i bardzo chciałabym chociaż przez are odcinków ich razem zobaczyć.. jeśli chodzi o kire to również troche się do niej przyzwyczaiłam i troche nudno by było bez silnej kitsune.. scoot jest można powiedzieć głownym bohaterem i niemoże go zabraknąć w 6 sezonie .. chciałabym żeby wrócił derek, allison, i aiden .. chociaż wiem że niektóre z tych postaci jest niemożliwe aby powrócili….

 9. Ja chce tylko aby wrócił Theo
  Mógłby wrócić z piekła (?) nawrócony i wgl bo będzie mi brakować brwi Cody’ego ;_;

 10. ja chce dereka issaca ethana allison jacksona i wgl niech wrócą — poza tym kira prawdopodobnie odejdzie a allison w którymś odcinku ale nie allison tylko crystal zagrala jako krewna kiry a kiry prawdopodobnei nie będzie więc są szanse na allison jako zły charakter -,-

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.