Spoilery! Komu możemy ufać najmniej?| Theo vs Gerard

Teen Wolf posiada sporą ilość złych osób chodzących po ulicach w tym momencie, ale kto jest na tyle prawdopodobny by dźgnąć cię nożem w plecy z uśmiechem na twarzy?

UWAGA! W dalszej części mogą znajdować się spojlery!!!


 

Doktorzy Strachu i Bestia są z pewnością tymi, na których należy uważać, ale jest coś gorszego jak Theo i Gerard próbujący uderzyć blisko domu.

Są potworami, ale nie wyglądają na potwory i to czyni ich bardziej niebezpiecznymi.

 

Ze stadem Theo ustawiającym się za nim w kolejce i powrotem Gerarda do Chrisa nabieramy złe przeczucia co do nich. Ale kto jest najbardziej oczywisty, by zdradzić naszych bohaterów?

pobrane

Theo może jest młody, przystojny i charyzmatyczny ale był mordercą przez dłuższy okres czasu. Kiedy miał tylko 10 lat patrzył jak jego siostra umiera, nie robiąc nic by ją ratować. Tylko jego prawdziwi rodzice mogą wiedzieć co się tam naprawdę wydarzyło. Poprzez jego cały pobyt w Teen Wolf manipuluje wszystkimi przyjaciółmi, aby nastawić ich przeciwko sobie. Zna historię każdego, ich słabości, ich pragnienia i używa ich naprzeciw nim. Wie jakie przyciski naciskać, by wpadli w jego pułapki.

 

Ale teraz ten Theo ma stado. Czy będzie zadowolony współpracą ze Scottem bez manipulowania nim za jego plecami? Tego chce Theo od Scotta- by w to uwierzył. Ale to trudne zaufać mu po tym co zrobił. Powiedział, że chce złapać Bestię ale zniszczenie wskazówki Damnatio Memoriae zostawiam mu na kolejny odcinek.

 

Theo jest najbardziej zdecydowany patrząc na jego najlepsze interesy, ale pytanie brzmi: Czy te interesy zostaną ze Scottem w jednej lini? Theo jest bardzo nieprzewidywalny i nie wiemy co wymyśli w następnym tygoniu.

 

12_gerard

W międzyczasie Gerard nie jest tak całkiem przystojny jak Theo, ale za to ma pożytek z bycia Argentem. Na początku zakładaliśmy, że jest potężnym łowcą, lojalnym ojcem i oddanym dziadkiem. Niestety jego rodzina odkryła zbyt późno, że już o nich nie dbał. Chciał się tylko zemścić i ratować własną szyję, nawet jeśli kosztowałoby to życiem Alison. Po tym jak Scott go wrobił nie wyszedł z tego bez szwanku. Wciąż żył, ale czarna maź wypływała mu z oczu, nosa, uszu i oczu, co nie było dobrym znakiem. Nie widzieliśmy go od 3 sezonu.

 

Teraz Gerard wraca dzięki Chrisowi. Zastanawiam się czy będzie próbował odkupić się w oczach swojego syna. Chris jest jedyną osobą, którą opuścił po śmierci Alison i po ucieczce Kate. Czy Gerard będzie chciał zemścić się na Scotcie? Czy Gerard jest teraz czymś więcej niż tylko człowiekiem?

 

Gerard zawsze działał na własnych doświadczeniach i interesach niż ktokolwiek inny. Czy teraz, gdy wrócił na nogi jego doświadczenia i intencje zmieniły się?


 

Czy któryś z nich stanie się bohaterem? Myślicie, że możemy im ufać? Odpowiedź na oba pytania brzmi prawdopodobnie nie. A może obaj nikogo nie zawiodą tym razem? Cóż obaj mają sporo na koncie. Mam mieszane uczucia co do nich, a Wy? Wyraź swoje zdanie w komentarzu, chętnie poczytam! -Wolf 🙂

 

 

Źródło: http://www.hypable.com/teen-wolf-season-5-gerard-theo/

 

This article has 7 Comments

  1. Obaj są do niczego. Scott okaże się dość głupi i naiwny jak zaufa Theo po tym jak ten wysłał Lydię do Eichen, a potem zdradził i postrzelił Malię . Powinni go podpalić jak Petera w pieszym sezonie 🙂

  2. Na samym początku chciałabym zaznaczyć że ja obydwóch panów bardzo lubie bardziej Theo ale Gerarda też trzeba docenić:D.Jeśli ktoś by zapytał jak można lubić takich psycholi? To ja odpowiem Można ich lubić a nawet bardzo lubić.Bo pod tą ich zewnętrzną powłoką psycholi,morderców,manipulatorów kryją się ciekawe osobowości trzeba wejść w środek postaci żeby poznać ich całokształt.Ja lubie złe postacie bo one sprawiają że serial jest dużo bardziej ciekawszy.Nie da się nie zauważyć że Theo i Gerard są bardzo ciekawymi postaciami,nie można ich nie doceniać.Oczywiście jeśli chodzi o zaufanie to raczej nie można im zaufać bo oni mają zdrade w naturze ale kto wie może nas jeszcze zaskoczą.Jeśli chodzi o porównanie tych postaci to Gerard jest bardziej niebezpieczny on jest bardzo doświadczony,ma olbrzymią wiedze o nadprzyrodzonym świecie jest też bardzo bystry pomimo tego że już jest staruszkiem to często ma asa w rękawie.Jeśli chodzi o Theo to jest młody na pewno bardzo zmotywowany,za wszelką cene dąży do swoich celów,jest bardzo sprytny,jest też chimerą co na pewno daje mu przewagę.Ma dużo mniejsze doświadczenie niż Gerard(to kwestia wieku)ale właśnie przez to małe doświadczenie Theo popełnia błędy.Ogólnie bardzo się ciesze że te dwie postacie są w serialu i mam nadzieje że będą w nim jak najdłużej. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.