Spoilery! Moc Lydii może uratować ich wszystkich!

Bestia na pewno jest  bardzo duża i naprawdę szybka, ale ktoś w Beacon Hills musi ją pokonać. Tym kimś może nie być Scott McCall.

UWAGA! W dalszej części znajdują się spojlery!!!

 

W wywiadzie z EW producent Jeff Davis zapowiedział walki z wielkim potworem, Bestią z Gevaudan, mówiąc że być może Lydia jest tą, która uratuje ich wszystkich.

Mówi: ,,Lydia z pewnością jest krytycznym wątkiem serialu. W pewnym momencie jeden z bohaterów serialu mówi coś w rodzaju:’ Lydia jest jedyną która może ocalić nas wszystkich(Scott)’ ”.

holland-roden-lydia-martin-season-5-teen-wolf-Favim.com-3085569


 

To nie powinno być zaskoczeniem dla fanów serialu, przecież rok temu sezon zaczął się pokazując jak Lydia walczy ręka w rękę, by opanować swoje moce Banshee. Była w stanie użyć swojego głosu do rzucania ludźmi!

 

Bestia jest na pewno bardziej godnym przeciwnikiem niż kilka sanitariuszy z Eichen House, ale Lydia jest w stanie ją osłabić lub nawet pokonać.

 

,,Odnalezienie jej mocy jest istotne dla serialu”- mówi Jeff dla EW. ,,Dlatego zdecydowaliśmy się zrobić odcinki 15 i 16 na wyciągnięcie jej z Eichen”. 

teen-wolf-season-5-lydia-martin

 

Fani spekulują, że czas Lydii w psychiatryku może ograniczyć czas bohatera na ekranie, ale to jak na razie nie powinno być problemem. Wiele z pierwszej połowy 5 sezonu opowiadało o zagłębieniu się w jej umiejętności, ale zeszłotygodniowy odcinek pokazał nam, że znalazła się w centrum całej tej sytuacji.

 

Jak na razie trwa akcja ratunkowa dla Lydii. Przyjaciele próbują wyciągnąć ją z Eichen lecz coś poszło nie tak. Miejmy nadzieję, że uda im się to i będzie to koniec cierpień dla Lydii choć dużo jeszcze przed nią. Jeśli Lydia może być tą, która uratuje ich wszystkich musi najpierw się stamtąd wydostać. Czy to możliwe, że do pokonania Bestii wystarczy użyć tylko jej głosu, czy to nie wszystko? 

Nie wiem jak Wy, ale ja mocno trzymam kciuki za Lydię. Ona jest kluczowym wątkiem tego sezonu razem z Bestią. Wierzę, że jest zdolna, aby pokonać potwora i spokojnie starczy jej jeszcze mocy na Theo i jego stado.

Jak uważacie? Wszelkie komentarze mile widziane. Wolf 🙂

 

 

Źródło: http://www.hypable.com/teen-wolf-season-5-lydia/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.