Teen Wolf i upiorna stacja kolejowa!

Podczas gdy powrót Dylana O’Briena do serialu ponownie po kilku odcinkach oraz Iana Bohena były atrakcjami Radio Silence, prawdziwe wyróżnienie zdobyła Stacja Kolejowa – Widmo, na której Ghost Riders więżą swoje ofiary.

Teen Wolf News zwróciło się do producenta wykonawczego Jeffa Davisa z pytaniem, gdzie produkcja znalazła perfekcyjną replikę projektu kolei żelaznej z początku XX wieku. Okazało się, że wykonali ją sami.

,,Właściwie jest to magazyn w San Pedro”– wyjaśnia Davis.

Magazyn w pytaniu jest Miejskim Magazynem #1 w Porcie Los Angeles. Produkcja użyła już kilka z jego tuneli do odcinka 5×11!

Jest to prawie niemożliwe, by znaleźć zdjęcia wnętrz tego budynku (napisano, że być może ten ktoś nie szukał ich dokładnie) ale tutaj jest ich kilka by pokazać wam z czym produkcja miała do czynienia. Można zauważyć, że tory kolejowe są prawdziwe, jednak wszystko inne to Hollywoodzkie ‚hocus pocus’.

LA-Ports-Warehouse-No-1-interior-2  LA-Ports-Warehouse-No-1-interior  LA-Ports-Warehouse-No-1-interior-3

Musieli stworzyć wszystkie źródła światła, włączając w to kinkiety na centralnych kolumnach, święcące ,,drzewo” oraz wiszące klosze. Dodali również inne elementy jak drewniane ławki, okienko biletowe i gabloty. Oznakowanie także zostało zrobione fabrycznie specjalnie do tego odcinka (05×06).

Dylan O'Brien Teen Wolf Season 6 Episode Radio Silence Teen Wolf Wikia Dylan O'Brien Teen Wolf Season 6 Episode Radio Silence 2 Teen Wolf Wikia Dylan O'Brien Teen Wolf Season 6 Episode Radio Silence 3 Teen Wolf Wikia Train-station-137-Teen-Wolf-Season-6-Episode-5-Radio-Silence

Zespół projektowy łączy elementy z różnych okresów czasu, by stworzyć zupełnie nowy obraz czy przekaz.

Jeff Davis mówi: ,,Cała ta stacja kolejowa powstała dzięki Tomowi Hallbauer’owi i Jasmine Garnet”.

Hallbauer jest scenografem. Garnet zajmuje stanowisko dyrektora artystycznego. Mieliśmy przyjemność podziwiać ich pracę przez kilka poprzednich sezonów Teen Wolf oraz w niektórych z bardziej znanych seriali.

Tom Hallbauer Design for Club Sinema on Teen Wolf Season 5 Tom Hallbauer Design for Dread Doctors Lair on Teen Wolf Season 5


Na mnie stacja kolejowa zrobiła ogromne wrażenie i jestem pod wrażeniem pracy osób, które się przyczyniły do jej stworzenia. 🙂 -Wolf

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.