Teen Wolf powraca?

Wiele z nas niecierpliwie czeka na jakąkolwiek wiadomość o kontynuacji jednego z lepszych seriali MTV – Pojawiły się nowe informacje

Jeszcze przed oficjalnym zakończeniem serialu, wiedzieliśmy że w produkcji znajduje się już reboot dobrze znanej nam serii. Niedawno, został wypuszczony zwiastun, który na moje oko, wygląda całkiem poważnie. Nie byliśmy w stanie zweryfikować oficjalnie, czy jest to prawdziwe wideo, czy też nie. Dlatego zostawiamy to Waszej ocenie.

Jest duża szansa na to, że serial powróci w lato, tego roku.
Do tego momentu, wyszły trzy klipy promujące „sezon siódmy”. W jednym w nich, widzimy powrót bohatera, który pojawiał się wcześniej jako Isaak. Natomiast w kolejnym widoczny jest brak czerwonych oczu naszego prawdziwego przywódcy – Sc0tta. Teraz, ma je natomiast Liam.

Co o tym sądzicie? Cieszycie się z prawdopodobnego powrotu Isaka? Myślicie że Liam dałby sobie radę w byciu alfą? Podzielcie się z nami swoją opinią!

This article has 4 Comments

  1. Po pierwsze w zwiastunach znajdują się urywki z innych sezonów
    Po drugie w ostatnim zwiastunie nie jest to głos Dylana/Stilesa
    Po trzecie w ostatnim zwiastunie jak się przyjrzycie oczom Scotta gdy znika mu kolor żółty pojawia się czerwony i także jest to urywek któregoś odcinka
    Więc NIE SĄ TO PRAWDZIWE ZWIASTUNY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.