,,Teen Wolf” wprowadza nową cykliczną postać!| Sibo Mlambo

Ostatni sezon ,,Teen Wolf” jest na dobrej drodze do zakończenia, jednak wiadomość o nowym członku obsady została ogłoszona dopiero teraz. Zapraszam!

6 sezon ,,Teen Wolf” zajmować się będzie Ghost Riders oraz tajemniczymi zniknięciami osób spowodowanymi przez nich. Takimi osobami będą minimum Stiles oraz Peter Hale. Zobaczymy również jeszcze jedną, nieznaną nam jak dotąd mitologię. Czy te wątki będą podzielone na część 6A i 6B lub obejmować będą cały sezon – tego dowiemy się niestety później.

 

Sibo Mlambo (jak wynika z nowych informacji) otrzyma stałą rolę w finałowym sezonie.

Mlambo wcieli się w Tamorę Monroe ,,nową, humanistyczną nauczycielkę i doradcę zawodowego w Liceum Beacon Hills. Jest charyzmatyczna, inteligenta, inspiruje uczniów z pasją – pasją, która może stać się zbyt intensywna.”

 

Szczególnie interesujące jest to, iż aktorka może przejąć obowiązki, które należały niegdyś do pani Morrel, którą ostatni raz widzieliśmy w odcinku 3×20 ‚Echo House’. Była ona siostrą Deatona i jednocześnie Druidem.

Mama Lydii, Natalie Martin, przejęła ponadto biuro doradcy zawodowego w 5 sezonie ”Teen Wolf”. Była tylko nauczycielem zastępczym, więc nie jest to duża niespodzianka, że może być teraz ktoś inny do wypełnienia tego obowiązku.

 

Ilekroć nowi nauczyciele są zatrudniani w Liceum Beacon Hills, zastanawiamy się czy są oni złymi charakterami oraz jak długo będą widnieć na ekranie zanim staną twarzą twarz z tym, co wychodzi jedynie nocą.

,Tamora Monroe’ brzmi jak rodzaj wystarczająco entuzjastycznej osoby, ale ten entuzjazm może wprowadzić ją w kłopoty. Jeśli nie jest zła, jej pasja może stanowić powód, dlaczego tak bardzo chce dowiedzieć się o świecie nadprzyrodzonym. A może, już jest kimś takim?

 

Mlambo była widziana również w ,,Black Sails” puszczanym na Starz.

Co myślicie o wprowadzeniu tej nowej postaci? Dajcie koniecznie znać w komentarzach! – Wolf

 

Źródło: http://www.hypable.com/teen-wolf-season-6-sibo-mlambo/

This article has 3 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.