Victoria Moroles – jej rola w 6B będzie skrócona!

To zależy, czy Victoria Moroles będzie miała ograniczoną rolę w 6B. Była zajęta pracą nad filmem przez większość czasu przeznaczonego na filmowanie. Teraz wspomina o Hometown, do którego miała przesłuchanie w związku z ”pilotowym sezonem” i nie wspomina o jej powrocie do Teen Wolf jako Hayden.

,,Czuję, że jestem dokładnie tam, gdzie to wszystko się zaczęło, ponieważ kręciłam film przez prawie trzy miesiące. Zarezerwowałam miesiąc dla rodziny. Wróciłam tutaj, a sezon się rozpoczął. W tym tygodniu mam cztery przesłuchania” – wspomina.

Brak czasu dla Teen Wolf?

Teen Wolf powróciło na plan 3 listopada i mamy kilka zdjęć Victorii z pierwszego dnia. Wówczas, produkcja nabrała tempa i wydano dodatkowe sceny do pierwszej połowy sezonu. 10 dni później Moroles udała się do Barcelony, gdzie kręciła horror/thriller Down a Dark Hall. Pozostała za granicą do późnego grudnia, a następnie powróciła do Texasu.

,,To było jedno z najwspanialszych doświadczeń w moim życiu.” – opowiada o jej pierwszym filmie w Hiszpanii.

Gdy jej nie było praca nad Teen Wolf została kontynuowana bez niej. Obsada nakręciła odcinki 11-14 podczas jej pobytu za granicą. Po krótkiej przerwie filmowanie powróciło w styczniu, kiedy Moroles postanowiła przeznaczyć miesiąc dla rodziny, jak wcześniej wspomniałam. Potem była zajęta jej ”pilotowym sezonem”. Większość takich przesłuchań odbyła się właśnie w styczniu i lutym.

—————————————————————————————————————————————–

Ironicznie, Victoria zarezerwowała Dark Hall, ponieważ jedna z producentek znała ją z roli w Teen Wolf.

,,Rozmawiałam z jedną z producentek (z filmu) i jest wielką fanką Teen Wolf. Co myślę, jest najzabawniejszą rzeczą”.

Podczas gdy producent miał już aktora na liście tych, których chciał do tej roli Moroles zawzięcie namawiała do wzięcia akurat jej.

,,Przeczytałam to. Zakochałam się. Powiedziałam ‚to ja muszę być tą osobą’.”

Naciskała na audycję, zarezerwowała rolę i przybyła do Hiszpanii kilka tygodni później. Niestety dla jej fanów Teen Wolf, jej okazja oznacza mniej Hayden w 6B.

Będziecie tęsknić za Victorią w 6B? Może jednak udało jej się nagrać większość scen tego dnia? Wolf

This article has 12 Comments

  1. W ogóle nie powinno jej być w tym serialu, jest po prostu zbędną postacią szkoda na nią czasu antenowego, fatalna aktorka.

  2. Nie mam nic do niej, jednak grana przez nią postać nie jest moją ulubioną:/ wolałabym, by czas na nią przeznaczyli na Stilesa:)

  3. Wolałabym mniej Stydi, niż Liama i Hayden, którzy są słodcy i bardziej prawdziwi niż Lydia i Stiles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.