Witaj na TeenWolf!

Witaj na pierwszej polskiej stronie o serialu MTV Teen Wolf. Jeśli poszukujesz informacji o tej produkcji to trafiłeś idealnie. Na stronie znajdziesz wszystkie najświeższe wiadomości o serialu i jego obsadzie . Jeśli dopiero chcesz poznać serial i jego twórców to także nie mogłeś trafić lepiej. Serdecznie zachęcamy do obejrzenia i dołączenia do naszej grupy fanów TeenWolf!

Serial opowiada o młodym chłopaku o imieniu Scott McCall, który pewnego dnia zostaje zaatakowany przez dziwne stworzenie. Rozpocznie to w jego życiu ciąg nietypowych zdarzeń, co sprawi że jego świat zostanie obrócony dosłownie do góry nogami. Czy będzie z tego powodu zadowolony i poradzi sobie w nowych okolicznościach to już każdy musi przekonać się sam oglądając odcinki pierwszego sezonu.

Strona TeenWolf rusza już dziś jednak prace nad nią ciągle trwają, podstrony i galeria zdjęć w najbliższym czasie zostaną uaktualnione, dlatego prosimy o cierpliwość. Zachęcamy wszystkich do częstego odwiedzania nas, komentowania newsów, a także rozmów na naszym czacie. Poszukujemy także współtwórców strony, jeśli jesteś fanem serialu i chcesz pomóc w tworzeniu strony o nim zapraszamy do zgłaszania się do redakcji poprzez e-mail:teenwolfpl@gmail.com

 

This article has 1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.