WŁAMANIE NA E-MAIL TEENWOLFPOLSKA | NABÓR NA REDAKTORA

Mieliśmy bardzo nieprzyjemną sytuację. Jedna z użytkowniczek strony włamała się na pocztę strony teenwolfpolska. Nie świadomi, iż Author Chat dostępny był dla wszystkich dziewczyna znalazła hasło do konta i zalogowała się. Wysłała do Was (użytkownicy, którzy wysłali maile) wiadomości o tym, że nie przyjęliśmy NIKOGO do redakcji. Jak pewnie większość z Was wie – przyjęliśmy. Maile nie zostały wysłane przez żadnego z administratorów strony.

Dowiedzieliśmy się o tym, gdy nie mogliśmy zalogować się do poczty. Informujemy iż poczta została przez ową dziewczynę USUNIĘTA. Za 7 dni pojawi się NOWA poczta z tym samym adresem e-mail. Jeśli kiedykolwiek znajdziecie się w takiej sytuacji, poinformujcie nas po prostu o tym problemie. Jesteśmy ludźmi i nie wiedzieliśmy o tym. Nie wchodźcie na niczyje e-maile, ponieważ mogą wiązać się z tym konsekwencje.

Podstawa prawna: http://prawo.money.pl/kodeks/karny/czesc-szczegolna/rozdzial-xxxiii-przestepstwa-przeciwko-ochronie-informacji/art-267

Niestety nie odzyskamy już mailów osób, które się zgłosiły. Ponownie proszę wybranych kandydatów o maila, gdy nowa skrzynka pocztowa zostanie utworzona.

Dziękujemy i przepraszamy za kłopoty. Kochana Administracja.

This article has 2 Comments

  1. To znaczy, że jeszcze ktoś zostanie przyjęty? Bardzo mi przykro, że coś takiego się wydarzyło :/ To trzeba mieć tupet…

    1. Nie, przyjęliśmy dwie osoby, które są podane w poście o wynikach, jednak podczas logowania aby zobaczyć czy dane osoby się odezwały wtedy to się stało 🙂 Nowy e-mail będzie utworzony za tydzień 🙂 Jeśli coś się zmieni na pewno Was o tym poinformujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.