Wyniki oglądalności pierwszego, drugiego i trzeciego odcinka!

Jakie wyniki oglądalności osiąga Teen Wolf? Informacje w rozwinięciu…

Odcinek pierwszy

Premiera szóstego sezonu „Teen Wolf” miała 0,567 miliona wszystkich widzów, w tym 0,25 miliona widzów w grupie docelowej. Serial stracił 0,36 miliona w porównaniu z premierą poprzedniego sezonu, ale również stracił 0,12 miliona widzów w porównaniu z poprzednim finałem.

Odcinek drugi

„Teen Wolf” miał 0,414 miliona wszystkich widzów, w tym 0,19 miliona widzów w grupie docelowej. Serial stracił 0,06 miliona widzów w porównaniu z poprzednim tygodniem.

Odcinek trzeci

„Teen Wolf” miał 0,428 miliona wszystkich widzów, w tym 0,2 miliona widzów w grupie docelowej. Serial zyskał 0,01 miliona widzów w porównaniu z poprzednim tygodniem.

 

This article has 19 Comments

        1. Nigdzie nie jest powiedziane, że to mama Stiles’a. Dla mnie na razie to jedynie żona szeryfa. Choć podejrzewam, że może to grubsza sprawa i ona coś ukrywa…

  1. Ja powstrzymuje się od oglądania serialu czekam aż wyjdzie więcej odc wtedy zrobie sobie maraton nie lubie czekać na następne odc, garstka osób też pewnie tak robi. Nie ma co rozpatrywac tak statystyk ;p

  2. To są chyba wyniki z USA prawda ? a tam z oglądalnością jest zupełnie inaczej aczkolwiek tak wyniki marne szkoda mi serialu bo w przeciwieństwie co do niektórych oglądam za każdym razem z ciekawości a nie z sentymentu i są odcinki gorsze są i lepsze ale mnie się wszystkie sezony podobały.

  3. Bardzo słaba oglądalność to już nawet Pamiętniki Wampirów mają więcej chodz sezon jak na razie słaby a Teen Wolf zaczęło genialnym odcinkiem ten sezon a tak słabe wyniki szkoda mi serialu bo jest zajebisty. Dziwi mnie że ludzie nie chcą go oglądać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.